ژوویدرم ۵ درصد

فیلر ژوویدرم چیست | آیا ژل ژوویدرم خوبه ؟

تب تند تزریق فیلر به ویژه ژل لب ، پای پرکننده های پوستی مانند ژل ژوویدرم (Juvederm) را به عرصه زیبایی باز کرده است ، اما هنوز هم در مورد اثراتی که دارد و اینکه چه کسی می تواند از آن بهره مند شود ، ابهامات و رمز و رازهایی وجود دارد. ما به عنوان یکی از بهترین مراکز تزریق ژل در تهران ، این راهنما را برای کمک به روشن شدن برخی از ابهامات شما تدوین کرده ایم. پس چنانچه تصمیم به تزریق فیلر ژوویدرم را دارید ، این مطلب را از دست ندهید.

جشنواره تخفیف زیبایی و لیزر، دستگاه لیزر مدیواستار (اسکلپیون) 2024

مشاوره رایگان با پزشک، کلیه ایام هفته

22612171_021  22612108_021

09027610748

instagram پیج مرکز تخصصی زیبایی قلهک

instagram پیج تخصصی لیزر موهای زائد

instagram نمونه کارهای زیبایی

برای ورود به پیج اینستاگرام روی لینک مربوطه کلیک کنید

تزریق ژل صورت : بهترین مارک ژل برای تزریق صورت چیست؟

ژل ژوویدرم چیست ؟

ژل ژوویدرم خرید

ژوویدرم نام نوعی پرکننده تزریقی بر پایه اسید هیالورونیک است. این شرکت انواع مختلفی از پرکننده های اسید هیالورونیک را تحت عناوین ژل ژوویدرم اولترا ، ژوویدرم اولترا ۳ ، ژوویدرم ولور ، ژل ژوویدرم وولبلا و ژوویدرم ولوما  تولید می کند که از نظر غلظت و انسجام بافت ، محصولات متفاوتی هستند. از محصولات غلیظ و کم انعطاف پذیر تر برای ایجاد خط تعریف استفاده می شود (استخوان گونه و خط فک) ، از محصولات با غلظت متوسط برای افزودن حجم (به گونه ها یا لب ها) و از محصولات رقیق تر برای آبرسانی بدون تغییر در حجم و ساختار استفاده می شود (مانند زیر چشم و لب). از آنجا که اسید هیالورونیک به طور طبیعی توسط بدن ساخته و متابولیزه می شود ، واکنش های ناچیزی نسبت به محصولات وجود دارد و محصول با گذشت زمان به آرامی متابولیزه می شود.

ماندگاری فیلر ژوویدرم معمولاً بسته به محصول و محل تزریق بین 6 تا 18 ماه طول می کشد.

ژل ژوویدرم ساخت کجاست ؟ ژل ژوویدرم کجایی

ژل ژوویدرم، یکی از ژل های جدید در دنیا است که از تکنولوژی های جدید ساخت ژل تبعیت می کند. این ژل برای درمان زیبایی در نقاط مختلف صورت مورد استفاده قرار می گیرد. تنوع محصولات ژل ژوویدرم مربوط به نقاط صورت تا گردن نیز خواهد شد. چنانچه به این نکته توجه شود متوجه می شوید که بسیاری از کشور های جهان از این ویژگی استفاده کرده اند و به ساخت و تولید این ژل در کشور خود پرداخته اند.

می توان گفت تکنولوژی ساخت فیلر ژویدرم ، آن را برای تمام نقاط صورت و حتی گردن پیش بینی کرده است. پس تولید آن زمینه شغلی گسترده ای را ایجاد می کند. یکی از این کشور ها، کشور فرانسه است که برخی از محصولات این ژل را ارائه می کند. کشور بعدی کشور آمریکا است که محصولات دیگری از ژل ژوویدرم را با غلظت بالاتری تولید کرده است.

فواید ژوویدرم چیست ؟

ژل ژوویدرم برای گونه

پرکننده های تزریقی اسید هیالورونیک کاربردهای مختلفی دارند که عبارتند از:

 • ساختار دوباره و یا پر کردن لب ها
 • زاویه سازی استخوان های گونه و خط فک
 • به حداقل رساندن گودی زیر چشم
 • به حداقل رساندن خطوط لبخند
 • بازیابی حجم از دست رفته یا ایجاد پری در گونه ها

در مقایسه با جراحی پلاستیک ، این روش نسبتاً سریع (معمولاً بین 30 دقیقه تا یک ساعت) و کم تهاجمی است و نیاز به نقاهت زیادی ندارد. نتایج آنی و طولانی مدت هستند اما دائمی نیستند.

بزرگترین فایده پرکننده های اسید هیالورونیک در مقایسه با پرکننده های غیر اسید هیالورونیک این است که خنثی پذیر هستند. این بدان معنی است که در صورت تمایل ، اثر فیلر در هر زمان قابل تغییر است.

بزرگترین تصور غلط در مورد پرکننده های پوستی این است که یک سرنگ می تواند ظاهر را به شدت تغییر دهد. یک سرنگ پرکننده مقدار کمی محصول را شامل می شود که فقط یک ناحیه را به خوبی اصلاح می کند. البته ، از چندین سرنگ می توان برای تغییر شکل کامل صورت استفاده کرد ، اما با کمک پرکننده شما می توانید به تغییرات کوچکی دست پیدا کنید.

اهمیت مشاوره

فیلر ژوویدرم اولترا ۴

اگرچه قرار تزریق ژل ژوویدرم در مطب و سرپایی انجام می شود ، اما آنها هنوز هم یک سری اقدامات پزشکی وجود دارند که نیاز به درک کاملی از آناتومی و روش مناسب دارند. به همین دلیل ، به شدت توصیه می شود به دنبال یک متخصص برای تزریق فیلر باشید.

مشاوره همیشه باید قبل از جلسه تزریق پر کننده باشد. اگر مطمئن نیستید که می خواهید این روش را انجام دهید ، می توانید یک جلسه مشاوره تعیین کنید و پس از آن چنانچه تصمیم به انجام این کار را داشتید می توانید برای جلسه تزریق برنامه ریزی کنید. البته می توانید در همان روز مشاوره نیز تزریق را انجام دهید.

مشاوره برای شما و پزشک معالج شما ضروری است. شما نگرانی های خود را توضیح خواهید داد ، و پزشک می توانند بهترین راه برای دستیابی به بهترین نتیجه توضیح دهند.

در زیر بیشترین دلایلی که بیماران برای تزریق ژل ژوویدرم لب مراجعه می کنند آورده شده است. اگرچه در نهایت همه آنها “پرکننده لب” را دریافت می کنند ، اما برای رسیدن به ظاهر دلخواه هر یک از افراد از محصول متفاوت ، مقدار متفاوت و تکنیک متفاوت استفاده می شود.

 •           ” من همیشه لبهای نازکی داشته ام. من لبهای پرتری می خواهم ، اما نمی خواهم لب هایم بزرگ شوند. “
 •           ” لب بالایی من همیشه بسیار کوچکتر از لب پایین بوده است ، مخصوصاً وقتی لبخند می زنم. می خواهم کمی در لب بالا ژل تزریق شود تا با لب پایینم تعادل داشته باشد و لبخندم بهتر شود. “
 •           “با گذشت زمان ، لب های من کوچکتر و خشک شده اند. من می خواهم آب و شکل طبیعی آن را بازیابی کنم ، اما لب های پرتر نمی خواهم.”
 •           “من از شکل لبهایم راضی هستم ، اما می خواهم کمی پرتر شوند.”

چگونه برای جلسه تزریق آماده شویم

ژل ژوویدرم دیجی کالا

پزشک در هنگام مشاوره عوارض جانبی احتمالی فیلر را با شما مرور می کند ، اما شایع ترین عارضه جانبی کبودی است. آنچه هفته قبل از قرار ملاقات انجام می دهید می تواند به طور قابل توجهی احتمال کبودی شما را به حداقل برساند و تزریق شما را کارآمدتر کند.

پزشک توصیه های خاصی را به شما ارائه می دهد ، اما به طور کلی ، در اینجا فهرستی از امور را آورده ایم.

مصرف این موارد را یک هفته قبل از جلسه تزریق خود متوقف کنید:

 • ایبوپروفن ، آسپرین (استامینوفن مشکلی ندارد)
 • سیر ، جینگکو بیلوبا ، جینسینگ ، زنجبیل ، روغن ماهی یا اسیدهای چرب امگا 3 و ویتامین E

این موارد را یک روز قبل از قرار ملاقات خود متوقف کنید:

 • مصرف الکل
 • تمرین های ورزشی سخت

اگر مستعد کبودی هستید ، می توانید قبل از قرار ملاقات از آرنیکا به صورت موضعی استفاده یا به صورت خوراکی تزریق کنید ، اما قبل از درمان باید این مورد را با پزشک خود در میان بگذارید.

بهتر است در صورت امکان با صورت تمیز به مطب برسید.

آنچه در جلسه تزریق ژل می توان انتظار داشت

ژوویدرم ولیفت

تزریق پرکننده پوستی یک روش سرپایی است.

در بدو ورود ، هر نوع آرایش از ناحیه درمان پاک می شود و بی حسی موضعی اعمال می شود و بسته به منطقه و حساسیت های طبیعی تان بیش از 15 تا 45 دقیقه وقت لازم است تا اثر بگذارد. کرم بی حس کننده اعمال می شود و قبل از شروع درمان ، موضع با یک پاک کننده ضد باکتری در درجه پزشکی تمیز می شود. به طور معمول تزریق هر سرنگ بسته به منطقه 15 تا 30 دقیقه طول می کشد.

بسته به ناحیه درمان ، نتایج مطلوب و ترجیح پزشک تان ، ممکن است درمان با سوزن یا ابزاری به نام کانول انجام شود.

به عنوان یک قاعده ، تزریق استخوان گونه نسبتاً راحت است ، زیرا شما نمی توانید آنچه انجام می شود را ببینید ، و این منطقه حساسیت خاصی ندارد. تزریق ژل ژوویدرم برای زیر چشم خیلی حساس نیست و درمان به راحتی پیش خواهد رفت ، اما شروع این منطقه برای کسانی که ترس شدید از سوزن دارند ، یک منطقه دشوار است. برای ژوویدرم لب ها ، ذکر این نکته ضروری است که بدون درد نیست ، اما قابل تحمل است.

بهترین مرکز تزریق فیلر در تهران کجاست و تزریق ژل چگونه در آن انجام می شود؟

مراقبت های بعد از تزریق ژل ژوویدرم ولیفت

شما باید از ورزش در 24 ساعت آینده و از مصرف ایبوپروفن برای 24 تا 48 ساعت آینده خودداری کنید. ، به غیر از این موارد ، مراقبت های بعدی از پرکننده بسیار ناچیز است. نتایج بلافاصله در پایان درمان قابل مشاهده است ، اگرچه این محصول رسوب کرده و تا دو هفته آینده هیدراتاسیون بیشتری به خود می گیرد. غالباً برای بیمارانی که برای اولین بار از پرکننده استفاده می کنند ، مقدار مشخصی تزریق می شود ، سپس ناحیه دو هفته پس از تزریق مجدداً ارزیابی می شود.

لب ها در 48 ساعت اول پس از تزریق مستعد تورم هستند ، بنابراین توصیه می شود بلافاصله پس از درمان ، قبل از خواب و صبح روز بعد ، روی موضع یخ بمالند. همچنین لازم به ذکر است که تزریق پرکننده لب می تواند تا دو هفته موجب احساس ناهمواری شود ، اما پس از طی این زمان معمولاً ژل کاملاً در بافت قرار می گیرد.

اگر در طول درمان کبودی ایجاد شد ، مجددا استفاده از یخ توصیه می شود و تا 24 ساعت دیگر از مصرف الکل و ایبوپروفن خودداری کنید.

توجه به این نکته مهم است که درد ناشی از پرکننده های پوستی مربوط به خود این روش است و درد پس از درمان نباید ادامه داشته باشد. کبودی ممکن است رخ دهد ، اما هرگز نباید با درد همراه باشد. اگر این اتفاق افتاد ، بلافاصله به پزشک خود اطلاع دهید ، زیرا این می تواند نشانه یک عارضه جدی باشد.

مقایسه ژوویدرم با سایر پرکننده های پوستی

ژوویدرم نام تجاری پرکننده اسید هیالورونیک تزریقی است. رستیلن برند دیگری در بین پرکننده های هیالورونیک تزریقی در ایالات متحده است. این دو خط برای برخی از محصولات قابل جایگزینی هستند ، اما به طور کلی ، محصولات متفاوتی هستند. بیشتر مراکز تزریق فیلر از هر دو خط برای انعطاف پذیری بیشتر استفاده می کنند.

محصولات پرکننده غیر اسید هیالورونیک نیز وجود دارد، از جمله Radiesse ، Sculptra. این محصولات نیز جایگاه خود را دارند ، اما برای موارد مختلف از پرکننده های تزریق اسید هیالورونیک استفاده می شود.

عوارض ژل ژوویدرم

شایعترین عارضه جانبی ، کبودی در محل تزریق است که به طور معمول یک تا دو هفته طول می کشد تا کاملا برطرف شود. این مشکل را می توان با کانسیلر پوشاند (کانسیلر Dermablend دارای اثر خاصی برای کبودی پس از عمل است). آرنیکا موضعی یا خوراکی نیز ممکن است باعث بهبود کبودی شود ، اما شما باید قبل از مصرف ، این مسئله را با پزشک خود در میان بگذارید.

یک عارضه جانبی کمتر شایع اما ممکن ، تشکیل گره های کوچک در زیر پوست برای هفته ها تا ماه ها پس از درمان است. این موارد به طور معمول به چشم قابل مشاهده نیستند اما توسط فرد احساس می شوند. این موارد را می توان با استفاده از آنتی بیوتیک ، تزریق داروهای ضد التهاب یا با خنثی کردن فیلر درمان کرد. در برخی موارد ، اگر کاری انجام نشود ، این پیامدها به خودی خود رفع می شوند.

انسداد عروقی یک عارضه جانبی نادر اما جدی بالقوه ناشی از پرکننده پوستی تزریقی است. این امر در صورت تزریق ناخواسته محصول به شریان اصلی رخ می دهد. تکنیک هایی برای به حداقل رساندن این عارضه وجود دارد ، اما این یک احتمال است. اگر بعد از درمان درد یا کبودی بزرگی رخ داد ، باید فوراً به پزشک خود اطلاع دهید تا ماده موجب انسداد را خنثی کند. پوست ممکن است به طور طبیعی بهبود یابد ، اما احتمال ایجاد اسکار در ناحیه آسیب دیده وجود دارد.

شدیدترین عارضه جانبی بالقوه کوری ناشی از انسداد عروق است. این بسیار نادر است اما در نواحی تزریق حساس اتفاق افتاده است.

به همین دلیل است که خطر انسداد عروق با انتخاب یک فرد متخصص و با تجربه کاهش می یابد.

فیلر ژوویدرم قیمت | قیمت ژل ژوویدرم اولترا ۴

هزینه تزریق پرکننده معمولاً بر حسب مقدار نصف یا یک سرنگ کامل است. هزینه آن با توجه به محل و محصول پرکننده متفاوت است. از اینرو هزینه نهایی کاملا متغیر است.

بهترین مرکز برای تزریق ژل و فیلر

بسیار خرسندیم اعلام کنیم که مرکز زیبایی ما با بهره گیری از بهترین پزشکان و متخصصین زیبایی و هم چنین بهترین و با کیفیت ترین مواد، افتخار دارد علیرغم تزریق فیلر ، کلیه خدمات زیبایی ، پوست و مو، و لیزر را در محدوده شمال تهران (شریعتی ، قلهک ، دروس ، ظفر ، زرگنده ، میرداماد ، تجریش ، فرمانیه ، پاسداران) به شما عزیزان ارائه دهد. شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و همچنین اخذ نوبت از این مرکز به این صفحه مراجعه کنید.

شاد و زیبا باشید…

تحقیق و ترجمه: مینو زرفش

منبع: byrdie

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
به بالای صفحه بردن