بهترین ژل برای تزریق بینی

بهترین ژل بینی در بین انواع ژل های تزریقی کدام است؟

5/5 - (1 امتیاز)

تزریق بهترین ژل بینی

اگر از شکل بینی خود راضی نیستید و تصور می کنید که تنها راه حل این مشکل، عمل بینی است ، سخت در اشتباهید! با پیشرفت علم و تکنولوژی، امروزه شما دیگر برای برداشتن قوز روی بینی خود لازم ندارید به تیغ جراحی متوسل شوید. یکی از جدیدترین روش ها، تزریق ژل بینی است. اما ژل های تزریقی در انواع مختلفی در دسترس هستند و هر کدام برای یک نقطه خاص از صورت مناسب است. به همین دلیل اطلاع از این که کدامیک از این ژل های تزریقی برای ناحیه بینی بهتر هستند، بسیار حائز اهمیت است. از اینرو ما در این مطلب به بررسی انواع بهترین ژل بینی پرداخته ایم تا به شما در تصمیم گیری صحیح کمک کنیم.

جشنواره تخفیف زیبایی و لیزر، دستگاه لیزر مدیواستار (اسکلپیون) 2022

مشاوره رایگان با پزشک، کلیه ایام هفته

22612171_021  22612108_021

09027610748

instagram پیج مرکز تخصصی زیبایی قلهک

instagram پیج تخصصی لیزر موهای زائد

instagram نمونه کارهای زیبایی

برای ورود به پیج اینستاگرام روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

نظرات در مورد تزریق ژل بینی

فیلر بینی چیست
بهترین مارک فیلر بینی

تزریق ژل برای گودی بینی بسیار مناسب است و آن را پر کند و کمک کند صاف و مستقیم به نظر برسد، همچنین تزريق ژل به نوك بيني، بینی را سر بالا نشان می دهد و به طور کلی عیوب بینی را اصلاح می کند. برخی از مواردی که فیلر بینی می تواند به برطرف ساختن آن کمک کند، رفع عیوب ظاهری بعد از جراحی زیبایی بینی است و از اینرو جایگزین خوبی برای جراحی تجدید نظر محسوب می گردد.

اگرچه شما از لحاظ فنی در حال افزودن حجم به بینی با پرکننده هستید، اما نتیجه نهایی اغلب بینی ایست که به نظر می رسد کوچک تر و صاف تر شده است. در واقع بینی بر روی صورت بالانس تر می شود. اما باید این روش را همانند یک آرایش کانتور نیمه دائمی تصور کنید. بنابراین در واقع تزریق ژل دائمی به بینی هیچ معنایی ندارد.

تزریق فیلر نمی تواند نوک بینی را باریک کند یا از پهنای سوراخ های بینی بکاهد. علاوه بر این، تزریق فیلر همچنین نمی تواند ارتفاع بینی های کشیده و بلند را کم کند یا به استخوان بینی قوس عروسکی ببخشد. تزریق ژل به بینی گوشتی نیز راه حل مناسبی برای کوچک تر جلوه دادن آن نمی باشد.

 

چگونه بدون عمل بینی کوچک کنیم؟!

آنچه باید پیش از تزریق بهترین ژل بینی بدانید.

بهترین فیلر بینی
فیلر بینی برای چه کسانی مناسب است

قبل از تزریق ژل بینی، از یخ برای بی حس کردن پوست استفاده می شود و بسته به آنچه پزشک تصمیم می گیرد ، ماده پر کننده تزریق می شود. دکتر در خصوص روشی که فیلر می تواند عیوب بینی را تغییر دهد این گونه توضیح می دهند: “از فیلر برای اصلاح اشکالاتی مانند کجی بینی، یا برآمدگی و قوز روی بینی استفاده می شود و این ذهنیت را ایجاد می کند که بینی صاف تر و سر بالا تر شده است.” وی همچنین تاکید می کند که همه عیوب بینی با تزریق فیلر قابل اصلاح نمی باشد.

اگر کاندید خوبی برای تزریق فیلر بینی باشید، مزیتش این است که دیگر لازم نیست درد و دوره ریکاوری جراحی بینی را تحمل کنید. خوشبختانه این روش برای اکثر افراد دوران نقاهتی در بر ندارد.

یکی دیگر از مزایای فیلر، قابل برگشت پذیر بودن آن است ، بنابراین در صورتی که از نتایج رضایت نداشته باشید، پرکننده را می توان توسط پزشک خارج سازید و نتیجه را معکوس کنید.

 

بهترین ژل برای تزریق بینی | بهترین ژل برای فیلر بینی

فیلر بینی استخوانی
بهترین فیلر برای بینی

انواع مختلفی محصولات پرکننده تزریقی دارای تأییدیه FDA (سازمان غذا و دارو) در بازار وجود دارد که متخصصان و جراحان زیبایی از آن ها استفاده می کنند. به طور کلی، فیلر ها بر اساس ماده ای که از آن ساخته شده اند، طبقه بندی می شوند. این نکته ایمنی را همیشه با یاد داشته باشید: همیشه مطمئن شوید که FDA فیلر مورد نظر تان را تأیید کرده است. این گونه فیلر ها تنها از طریق یک پزشک دارای مجوز مانند جراح یا متخصص زیبایی در دسترس قرار دارند.

یکی از شناخته شده ترین نوع پرکننده ها ، اسید هیالورونیک است که بیشتر مورد استفاده در تزریق فیلر بینی قرار می گیرد. اسید هیالورونیک یک ماده طبیعی است که در پوست شما یافت می شود. این ماده به برجسته سازی و آبرسانی پوست کمک می کند. فیلر های HA معمولاً نرم و ژل مانند هستند. نتایج آنها موقتی است و معمولا بین 6 تا 12 ماه یا بیشتر طول می کشند و سپس بدن به تدریج و به طور طبیعی ذرات را جذب کند. اکثر پرکننده های HA همراه با لیدوکائین تزریق می شوند تا در به حداقل رساندن درد و ناراحتی در طول تزریق و بعد از آن کمک کنند.

دو پرکننده پوست در خانواده اسید هیالورونیک ژوویدرم (Juvederm) و رستیلن (Restylane) به شمار می روند.

انواع محصولات Juvederm Juvederm XC ، Juvederm Ultra XC ، Juvederm Voluma ، Juvederm Volbella و Juvederm Vollure XC است. انواع محصولات Restylane عبارتند از Restylane Silk ، Restylane Lyft ، Restylane Refyne ، Restylane Defyne و Restylane L. هر محصول برای نواحی مختلف صورت ترجیح داده می شود و همه پرکننده های پوستی به یک اندازه ایجاد نمی شوند.

در ادامه مطلب بیشتر درباره هر یک از این فیلرها شرح داده ایم.

بهترین نوع ژل بینی: ژل بینی ژوویدرم 

ژوویدرم نام نوعی پرکننده تزریقی بر پایه اسید هیالورونیک است. این شرکت انواع مختلفی از پرکننده های اسید هیالورونیک را تحت عناوین ژل ژوویدرم اولترا، ژوویدرم اولترا ۳ ، ژوویدرم ولور، ژل ژوویدرم وولبلا و ژوویدرم ولوما  تولید می کند که از نظر غلظت و انسجام بافت، محصولات متفاوتی هستند. از محصولات غلیظ و کم انعطاف پذیر تر برای ایجاد خط تعریف استفاده می شود (استخوان گونه و خط فک)، از محصولات با غلظت متوسط برای افزودن حجم (به گونه ها یا لب ها) و از محصولات رقیق تر برای آبرسانی بدون تغییر در حجم و ساختار استفاده می شود (مانند زیر چشم و لب). از آنجا که اسید هیالورونیک به طور طبیعی توسط بدن ساخته و متابولیزه می شود، واکنش های ناچیزی نسبت به محصولات وجود دارد و محصول با گذشت زمان به آرامی متابولیزه می شود.

بهترین مارک ژل بینی : ژل بینی رستیلن 

ژل رستیلن یک فیلر یا پرکننده صورت است که از اسید هیالورونیک ساخته شده است. این پرکننده نیز بهترین ژل برای بینی به شمار می رود و از اسید هیالورونیک که یک ماده طبیعی است بهره می گیرد. همین ایجاد برجستگی در ناحیه همچنین می تواند منجر به کاهش چین و چروک نیز شود.

فرایند تزریق به طور کلی کمتر از یک ساعت و طی یک مراجعه به مطب انجام می گیرد. ریکاوری فیلر کمتر از یک روز است. به احتمال زیاد پس از تزریق قادر خواهید بود نتایج را به صورت آنی مشاهده کنید، با این حال نتایج کامل و مطلوب طی یک یا دو هفته حاصل خواهد شد.

نتایج تزریق رستیلن را نسبتاً سریع مشاهده خواهید کرد. ماندگاری نتایج حدودا ماه ها به طول می انجامد. با این حال تفاوت هایی در مدت ماندگاری نتایج وجود دارد.

 

قیمت تزریق ژل بینی نی نی سایت

قیمت تزریق فیلر بینی
فیلر بینی

هزینه تزریق پرکننده با بهترین مارک ژل برای فیلر بینی معمولاً بر حسب مقدار نصف یا یک سرنگ کامل است. هزینه آن با توجه به محل و محصول پرکننده متفاوت است. از اینرو هزینه نهایی کاملا متغیر است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص هزینه و قیمت و تخفیف تزریق ژل به صفحه تماس با ما مراجعه فرمایید.

 

عوارض تزریق ژل بینی

بهترین دکتر برای تزریق فیلر بینی
عوارض فیلر بینی

با وجودی که احتمال خطر وجود دارد ، اما قطعاً نمی توان این روش را ” خطرناک ” توصیف کرد. در حقیقت این روش با وجود خطرات بسیار نادر، ایمن محسوب می شود. هنگامی که در مورد خطرات این روش درمان خاص صحبت می شود، معمولاً به یک عارضه بسیار نادر به نام ” انسداد عروقی ” اشاره می شود، این بدان معنی است که پرکننده باعث متوقف شدن جریان خون در یک شریان مهم می شود. این عارضه تنها می تواند با تزریق مستقیم پرکننده به داخل شریان و ایجاد انسداد ، و یا تزریق پرکننده به گونه ای که از بیرون بر روی شریان فشار وارد کند ، آن را مسدود سازد و جریان خون را متوقف کند، اتفاق بیافتد.

در اینجا چیزی که واقعا اهمیت دارد ” شریان های انتهایی ” است و نه رگ ها. شریان های متصل، تقریباً مانند یک شبکه، خون را منتقل می کنند. شریان انتهایی ، به این معنی است که تنها یک شریان در آن منطقه وجود دارد که خون را تأمین می کند. مسدود کردن این شریان هاست که ایجاد مشکل می کند.

شریان های حیاتی، شریان های انتهایی که اطراف بینی هستند شامل شریان هایی هستند که شبکیه را تأمین می کنند (و مسدود کردن این شریان ها بسیار بد است زیرا این عارضه می تواند منجر به کوری شود) و شریان هایی که نواحی خاصی از پوست را در اطراف نوک بینی و حفره بینی تأمین می کنند (مسدود کردن این شریان ها نیز منجر به نکروز، یا مرگ پوست در این مناطق کوچک می شود). با این وجود، این عارضه ها بسیار نادر هستند و جای نگرانی وجود ندارد. ایجاد صدمات جدی و طولانی مدت ، هنگامی عارض می گردد که علائم اولیه عوارض از سوی بیمار و فردی که تزریق را هدایت می کند، نادیده گرفته می شوند.

توجه به این نکته ضروری است که این خطرات در خصوص تزریق فیلر به پیشانی یا چین های بینی-دهانی و تزریق فیلر لب نیز صدق می کند.

چنانچه این کار توسط بهترین دکتر تزریق ژل بینی انجام شود، تنها عارضه نه چندان جدی ممکن است ورم بعد از تزریق ژل بینی باشد که پس از مدت کوتاهی برطرف می شود.

 

بهترین دکتر برای تزریق ژل بینی | بهترین دکتر تزریق ژل در تهران

تزریق ژل دائمی لب
تزریق ژل دائمی

تزریق فیلر با کمک بهترین دکتر تزریق ژل بینی می تواند نتایجی طبیعی و خوبی را برای شما رقم زند و به شما کمک کند نسبت به چهره خود اعتماد به نفس بیشتری داشته باشید.

بسیار خرسندیم اعلام کنیم که مرکز زیبایی ما با بهره گیری از بهترین پزشکان و متخصصین زیبایی و هم چنین بهترین و با کیفیت ترین مواد، افتخار دارد علیرغم تزریق فیلر، کلیه خدمات زیبایی، پوست و مو و لیزر را در محدوده شمال تهران (شریعتی، قلهک، دروس، ظفر، زرگنده، میرداماد، تجریش، فرمانیه، پاسداران) به شما عزیزان ارائه دهد. شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و همچنین اخذ نوبت از این مرکز به صفحه اصلی مراجعه کنید.

شاد و زیبا باشید.

تحقیق و ترجمه: مینو زرفش

منبع: townandcountrymag

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن