انواع فیلر صورت : بهترین فیلر صورت کدام است؟ | معرفی بهترین ژل تزریقی صورت

فیلر ، ژل یا پر کننده های مورد استفاده جهت رفع چین و چروک، به صورت شما جوانی خاصی می بخشد که هزینه اش به مراتب بسیار کمتر از جراحی لیفت صورت می باشد. انواع فیلر اغلب حفره ها، خطوط و چروک ها را در کمتر از 30 دقیقه پر خواهند کرد و نتایج آن معمولا به مدت 4 ماه الی 1 سال ماندگار خواهد بود.

جشنواره تخفیف زیبایی و لیزر، دستگاه لیزر مدیواستار (اسکلپیون) 2024

مشاوره رایگان با پزشک، کلیه ایام هفته

22612171_021  22612108_021

09027610748

instagram پیج مرکز تخصصی زیبایی قلهک

instagram پیج تخصصی لیزر موهای زائد

instagram نمونه کارهای زیبایی

برای ورود به پیج اینستاگرام روی لینک مربوطه کلیک کنید

بر خلاف بوتاکس که عضلات زیر چروک ها را شل می کند، فیلر های تزریقی رفع چین و چروک، خطوط یا منطقه ای از صورت را توسط یک یا چند ماده مختلف پر می کنند. در نتیجه، نقاط مشکل دار تقریبا نا پدید می شوند.

تفاوت بوتاکس و ژل | بوتاکس بهتر است یا ژل ؟!

انواع فیلر رفع چین و چروک همچنین به عنوان حجم دهنده نیز مورد استفاده قرار می گیرند. زیرا می توانند گونه ها، چانه و شقیقه را پر کرده و به آن ها حجم دهند. این درمان، بسیار سریع و آسان است؛ اما عوارض جانبی مختص به خود را دارد. این عوارض شامل خطر ابتلا به واکنش های آلرژیک و تشکیل و تجمع برجستگی های کوچک زیر پوستی است. در برخی موارد ممکن است این برجستگی ها دائمی باشند. گاهی اوقات نیز پوست به رنگ مایل به آبی تغییر رنگ می دهد که با نام “اثر تیندال” شناخته می شود. این تغییر رنگ ممکن است تا چندین ماه طول بکشد، اما برای آن نیز درمان هایی در دسترس قرار دارد. در موارد بسیار نادر و در صورت عدم صحیح بکارگیری فیلر ممکن است سلول های پوستی بمیرند. در معدود مواردی هم کوری و فلج عصب گزارش شده است.

فیلر جهت رفع همه نوع چین و چروکی کاربرد ندارد. بهترین نتایج به همراه کمترین عوارض جانبی هنگامی حاصل می شود که از فیلر به درستی استفاده شود. به همین دلیل است که انجام فیلر نزد یک متخصص پوست یا جراح پلاستیک دارای بورد تخصصی بسیار اهمیت دارد.

در ادامه، بیشتر در خصوص انواع فیلر ، بهترین ژل تزریقی صورت ، بهترین فیلر صورت و جوانب مثبت و منفی آن ها بحث خواهیم کرد. پزشک نیز در انتخاب بهترین فیلر به شما کمک خواهد کرد.

 

لیست ژل های مورد تایید وزارت بهداشت

انواع فیلر : پرکننده های اسید هیالورونیک

ژل ژوویدرم دیجی کالا

چیست: یک پرکننده ژل نرم که برای جبران حجم از دست رفته استفاده می شود

مدت ماندگاری: تقریباً یک سال

هزینه آن: حدوداً 600 تا 1200 دلار

مواد پرکننده اسید هیالورونیک ، ژلی نرم و دارای تراکم و بافت متنوعی است که برای نواحی مختلف صورت (یا دست ها) مناسب است – از شقیقه ها و لب ها گرفته تا زیر چشم یا گونه ها. این مواد پرکننده ، شبیه سازی شدن HA طبیعی ایست که در بدن تولید می شود و به معنای واقعی کلمه خطوط و چین و چروک ها را پر می کند یا جایگزین حجم و پری از دست رفته در طول زمان می شود.

از آنجا که انواع فیلر اسید هیالورونیک مختلفی در بازار وجود دارد ، تنها دو مورد از محبوب ترین های آن را در زیر بررسی می کنیم:

ژوویدرم ولبلا : بهترین فیلر لب

چیست: نوعی پرکننده پوستی اسید هیالورونیک و بهترین ژل تزریق لب

مدت ماندگاری: یک تا دو سال

هزینه آن: حدوداً 600 تا 1000 دلار

بر هیچکس پنهان نیست که افزایش حجم لب ها در طی چند سال گذشته محبوبیت پیدا کرده است – به ویژه در جمعیت های جوان. Volbella بهترین ژل تزریقی برای لب به شمار می رود. این محصول لب ها را پر و حجیم می کند بدون اینکه آنها را بیش از حد بزرگ کند. از اینرو این بهترین مارک ژل برای تزریق لب جوانان یا افرادی است که می خواهند شکل لبهای خود را بدون تزریق بیش از حد پر تر جلوه دهند.

این درمان خود حدود 45 دقیقه به طول می انجامد ، اگرچه تنها 30 دقیقه به مرحله بی حسی اختصاص دارد. تزریق به خودی خود می تواند کمی دردناک باشد ، اما نتایج آن ارزشمند است. و مانند بوتاکس ، نتیجه تزریق ژل ژوویدرم Volbella فوری نیست. بلکه حصول نتایج کامل یک تا دو هفته طول می کشد. با این اوصاف ، شما بعد از درمان تفاوتی آنی را مشاهده خواهید کرد اما تورم و قرمزی طی یک تا دو روز آینده کاملاً طبیعی است.

ژوویدرم ولوما : بهترین فیلر برای گونه

چیست: یک پرکننده پوستی اسید هیالورونیک و بهترین ژل تزریقی گونه و چانه ها

مدت ماندگاری: تقریباً دو سال

هزینه آن: حدود 1000 تا 1500 دلار

ژوویدرم ولوما یک ماده پر کننده و شگفت انگیز است که بهترین ژل تزریق گونه و چانه به شمار می رود.

این درمان به لطف بی حسی قبل از تزریق ، دارای یک درد قابل کنترل است. در حالی که نتایج بلافاصله پس از تزریق کمی قابل مشاهده است ، نتایج کامل طی یک تا دو هفته پس از درمان ظاهر می شوند.

درباره فیلرهای ژوویدرم بیشتر بدانید

 

انواع فیلر : رادیس

بهترین مارک ژل برای تزریق خط خنده

چیست: پرکننده ای که به عنوان محرک کلاژن نیز عمل می کند و بهترین فیلر برای خط خنده

مدت ماندگاری: تقریباً دو سال

هزینه آن: تقریباً 1000 تا 1500 دلار

این پرکننده دو منظوره برای خط فک فوق العاده است و به شلی و افتادگی پوست در مناطق غیر صورت کمک می کند. این ژل همچنین بهترین مارک ژل برای تزریق خط خنده و خطوط ماریونت محسوب می شود. از آنجا که ماده تشکیل دهنده بهترین ژل تزریقی خط خنده کلسیم است ، به طور طبیعی در بدن رسوب می کند و به جوان سازی ظاهر پوست کمک می کند.

قیمت بهترین فیلر خط خنده

در مورد درد ، شما می توانید قبل از هر تزریق درخواست لیدوکائین را داشته باشید ، بنابراین می توان گفت درد حاصل از این محصول به عنوان بهترین ژل تزریق خط خنده کاملاً قابل کنترل است.

 

انواع فیلر : کیبلا

بهترین مارک ژل لب نی نی سایت

چیست: تزریقی برای از بین بردن چربی

مدت ماندگاری: برای همیشه

هزینه آن: تقریباً 1200 تا 1800 دلار

طی چند سال گذشته Kybella به لطف توانایی آن در برطرف نمودن غبغب از محبوبیت زیادی برخوردار شده است ، به ویژه در طول سال 2020. برخلاف سایر ژل های تزریقی ، کیبلا باعث ایجاد یک واکنش شیمیایی می شود که سلول های چربی را برای همیشه از بین می برد.

در حالی که این محصول برای از بین بردن غبغب طراحی شده است ، همچنین برای شلی و افتادگی قسمت زیرین بازو (معروف به بال های خفاش) ، چربی اضافی در ناحیه زیر بغل و برای برخی دیگر از رسوبات بافت چربی استفاده می شود. در حالی که نتایج طولانی مدت هستند ، اما برخی از افراد درد این روش را نسبت به سایر فیلرهای تزریقی دردناک تر می دانند و زمان بهبودی آن نیز بیشتر طول می کشد ، زیرا تورم می تواند چندین هفته ادامه داشته باشد. گفته می شود ، در عرض پنج تا شش هفته ، نتیجه کامل حاصل می شود.

 

انواع فیلر : اسکالپترا

بهترین ژل تزریق زیر چشم

چیست: یک محرک بیوشیمیایی که تولید کلاژن طبیعی پوست شما را افزایش می دهد و بهترین فیلر زیر چشم

مدت ماندگاری: تا دو سال

هزینه آن: حدوداً 600 تا 1000 دلار

اسکالپترا به دلیل توانایی در تحریک فرآیند های تولیدی طبیعی بدن ، یک فیلر محبوب به شمار می رود. این ژل به جای حجم دهی فوری ناحیه تزریق ، به داخل پوست جذب شده و در طی 48 ساعت پخش می شود. با گذشت زمان ، این توانایی طبیعی بدن برای تولید کلاژن را تحریک می کند ، که باعث بهبود خطوط و چین و چروک می شود.

برای اطلاع از قیمت فیلر زیر چشم و بهترین دکتر برای فیلر زیر چشم کلیک کنید.

مانند تمام فیلرهای تزریقی ، Sculptra با یک ماده بی حس کننده موضعی پیش ساخته همراه است و درد آن نسبتاً قابل کنترل است. این بهترین ژل تزریق زیر چشم محسوب می شود.

 

انواع فیلر : پلاسمای غنی از پلاکت (PRP)

لیست ژل های مورد تایید وزارت بهداشت

چیست: تزریق پلاسمای خود شما

مدت ماندگاری: چند ماه

هزینه آن: حدوداً 600 تا 2000 دلار

آیا تا یه حال به این فکر کرده اید که چرا صورت کیم کارداشیان تا این حد بی عیب و نقص و صاف است؟ دلیلش ساده است ، او تزریق PRP انجام داد. برخلاف سایر داروهای تزریقی ، تزریق PRP برای بدن شما منحصر به فرد است ، زیرا از خون خودتان گرفته می شود و پلاسمایس استخراج می شود.

برای اطلاع از قیمت ژل های تزریقی صورت کلیک کنید.

 

خلاصه مطلب

بهترین ژل تزریقی صورت

همانطور که در اینجا شرح داده شد ، بسیاری از انواع فیلر می توانند به برطرف کردن علائم پیری کمک کنند. به همین دلیل ، آنها کاملاً قابل جایگزینی هستند. تا زمانی که شما به یک متخصص پوست دارای مجوز هیئت مدیره مراجعه می کنید که درک کاملی از آنچه انجام می دهند دارد ، نتایج فوق العاده ای را نیز مشاهده خواهید کرد. با این اوصاف ، هرچه پزشک باتجربه تر باشد ، انتظار می رود نتیجه درمان انتخابی شما بهتر باشد.

 

بهترین مرکز تزریق فیلر در تهران

تزریق فیلر با کمک یک ارائه دهنده مجرب و باتجربه می تواند نتایجی طبیعی برای شما رقم زند و به شما کمک کند نسبت به ظاهر خود اعتماد به نفس بیشتری داشته باشید.

بسیار خرسندیم اعلام کنیم که مرکز زیبایی ما با بهره گیری از بهترین پزشکان و متخصصین زیبایی و هم چنین بهترین و با کیفیت ترین مواد، افتخار دارد علیرغم تزریق فیلر ، کلیه خدمات زیبایی ، پوست و مو، و لیزر را در محدوده شمال تهران (شریعتی ، قلهک ، دروس ، ظفر ، زرگنده ، میرداماد ، تجریش ، فرمانیه ، قیطریه ، پاسداران) به شما عزیزان ارائه دهد. شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر ، مشاوره و همچنین اخذ نوبت از این مرکز به این صفحه مراجعه کنید.

شاد و زیبا باشید…

تحقیق و ترجمه: مینو زرفش

منبع: byrdie

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
به بالای صفحه بردن