مراقبت بعد از تزریق ژل چانه

تزریق ژل به چانه چیست، چه عوارضی دارد و چگونه انجام می شود؟

بسیاری از افراد از داشتن چانه ای تو رفته رنج می برند. صرف نظر از این که این امر در اثر یک سانحه حاصل شده باشد ، یا یک مشکل از بدو تولد باشد ، در هر صورت زیبایی صورت این گونه افراد را به طور چشمگیری تحت تاثیر قرار می دهد. یکی از روش های موقتی جهت بهبود و رفع مشکل تو رفتگی چانه ، کانتورینگ با استفاده از میکاپ است که معمولاً شامل استفاده از لوازم آرایشی تیره و روشن به منظور ایجاد سایه و هایلایت می باشد. در حالی که این روش می تواند یک ترفند شگفت انگیز برای بهبود ساختار استخوانی فعلی صورت شما باشد ، اما ماندگاری آن آنقدر کوتاه و موقتی است که با شستن صورت تان این اثر از بین خواهد رفت.

جشنواره تخفیف زیبایی و لیزر، دستگاه لیزر مدیواستار (اسکلپیون) 2024

مشاوره رایگان با پزشک، کلیه ایام هفته

22612171_021  22612108_021

09027610748

instagram پیج مرکز تخصصی زیبایی قلهک

instagram پیج تخصصی لیزر موهای زائد

instagram نمونه کارهای زیبایی

برای ورود به پیج اینستاگرام روی لینک مربوطه کلیک کنید

اما یکی دیگر از راه حل های اصلاح فرم چانه که می تواند تغییری شگرف در صورت تان ایجاد کند ، تزریق ژل چانه است. اصلاح فرم صورت با استفاده از تزريق فيلر چانه فیلر (ژل یا همان پرکننده های پوستی) برای تقویت ساختار استخوانی فک و چانه و شکل دادن به این قسمت های صورت تان به منزله یک راه حل دائمی تر و استفاده کمتر از لوازم آرایش است.

در این مطلب ما به تشریح هر چه بیشتر در باره تزریق ژل چانه پرداخته ایم. اما پیش از آن توضیح مختصری در خصوص این که اصلا ژل یا فیلر چیست ارائه می دهیم.

فیلر چیست ؟

تزریق فیلر نی نی سایت

چهره های جوان اغلب دارای ویژگی هایی همچون گردی و پری هستند ، در حالی که در چهره های مسن هاله هایی از سایه ایجاد شده است که باعث شده حالتی “محزون” به خود بگیرند. علاوه بر این ، برخی از ساختارهای صورت با افزایش سن ، افتاده و به پایین کشیده می شوند. این سایه ها و تیرگی ها می توانند بر روی نواحی مختلفی از صورت مانند زیر چشم ، اطراف دهان و روی گونه ها ایجاد شوند و ظاهر فرد را تا حدودی خسته یا پیر نشان دهد. فیلر های صورت برای مقابله با این تغییرات به نواحی خاص زیر پوست حجم می دهند. این روش می تواند به بازگرداندن حجمی که به دلیل فرایند پیری از دست رفته ، یا تقویت ناحیه ای که کمبود حجم دارد مانند لب ها یا گونه ها کمک کند.

ژل چانه چیست | فیلر چانه چیست | روش تزریق ژل چانه 

فیلر چانه نی نی سایت

مهمترین نواحی جهت زاویه سازی صورت با فیلر ، فک و چانه به شمار می روند. این دو ساختار استخوانی به شدت زیبایی ویژگی های صورت را تعیین می کنند. استفاده از تزریق فیلر جهت ایجاد حجم و برجستگی در فک و چانه می تواند ویژگی های صورت تان را برجسته تر سازد و زیبایی خاصی به شما ببخشد. با برجسته تر شدن ساختارهای صورت ، ظاهری جوان تر خواهید داشت و چهره تان ، گشاده رو تر خواهد شد.

در صورت استفاده از پرکننده های بسته بندی شده ، جراح پلاستیک یا پرستار مخصوص او ، صورت و رنگ پوست شما را ارزیابی کرده و مناطقی از صورت تان را که باید درمان شود مشخص می کند.

نقاط استراتژیک روی صورت شما ممکن است به عنوان محل تزریق فیلر در نظر گرفته شود. ممکن است از مناطقی که برای درمان استفاده می شود ، عکس گرفته شود.

پیش از تزریق ژل چانه ، نقاط تزریق با یک ماده ضد باکتریایی تمیز می شوند.

درد در محل تزریق ژل چانه ممکن است با استفاده از یک ابزار بسیار سرد برای سرد شدن پوست ، پماد بی حس کننده برای بی حس کردن پوست یا تزریق بی حسی موضعی کنترل شود.

اگرچه تزریق فیلر بدون درد نیست ، اما معمولاً به راحتی قابل تحمل است.

تزریق فیلر چانه معمولاً در هر نقطه فقط چند لحظه طول می کشد. پروسه تزریق ، ماساژ و ارزیابی نتیجه انجام می شود و در صورت لزوم پرکننده بیشتری نیز تزریق می شود. در مورد این که چند سی سی ژل برای چانه لازم است ، پزشک تصمیم می گیرد.

بسته به تعداد مناطقی که باید تحت درمان قرار گیرند ، کل پروسه تزریق ممکن است حداقل به اندازه 15 دقیقه و حداکثر تا یک ساعت طول بکشد.

زمانی که نتایج رضایت بخش تلقی شد ، هرگونه علامت گذاری پاک می شود.

برای کاهش تورم و رفع درد و ناراحتی ممکن است به شما یک کمپرس یخ داده شود. اگرچه این منطقه ممکن است برای یک یا دو روز کمی حساس به لمس باشد ، اما معمولاً به اندازه ای دردناک نیست که نیاز به داروی خاصی داشته باشد.

متخصصان با تجربه تزریق فیلر ما در شمال تهران (محدوده قلهک شریعتی) ، با استفاده از بهترین و معتبر ترین پرکننده های پوستی روز دنیا به صورت شما زاویه دلخواه تان را می بخشند.

فیلم تزریق ژل چانه

هزینه فیلر چانه | فیلر چانه قیمت

ژل چانه نی نی سایت

هزینه فیلر چانه همیشه بر اساس روش انتخابی یا درمان تعیین می گردد. همچنین قیمت تزریق فیلر ممکن است بسته به تخصص و صلاحیت های فردی که درمان را مدیریت می کند ، نوع روش به کارگیری ، زمان و تلاش مورد نیاز در هر روش درمان و همچنین موقعیت جغرافیایی مطب متفاوت باشد.

اما رضایت شما بیش از هزینه اهمیت دارد. از اینرو هنگام انتخاب دکتر برای تزریق فیلر ، به یاد داشته باشید که تجربه وی و راحتی شما با او دقیقاً به اندازه هزینه نهایی این پروسیجر اهمیت دارد.

شرکت های بیمه درمانی هزینه تزریق فیلر را پوشش نمی دهند ، اما بسیاری از پزشکان طرح های پرداختی مختلفی را ارائه می دهند ، بنابراین حتما سؤال کنید.

جهت اطلاع از هزینه ژل چانه به این صفحه مراجعه کنید.

زاویه سازی صورت مردان با تزریق ژل چانه

هزینه زاویه سازی صورت با فیلر

یکی از بهترین تکنیک ها جهت زاویه سازی صورت مردان ، تزریق فیلر بر روی استخوان های صورت است. در مردان به طور خاص ، از نظر پزشکی فیلر در نواحی فک و چانه تزریق می شود تا ظاهری مربع شکل به صورت آنها ببخشد ، برخلاف خانم ها که تزریق فیلر بیشتر در ناحیه گونه ها صورت می گیرد.

آیا تزريق ژل چانه واقعا موثر است؟

ژل چانه ني ني سايت

در حال حاضر تزریق فیلر ، گزینه ای شگفت انگیز برای جبران فرو رفتگی چانه به شمار می رود.

استفاده از پرکننده پوستی برای کانتورینگ صورت همچنین می تواند تعادل را به چهره شما بازگرداند یا کج بودن و فرو رفتگی چانه به داخل را اصلاح کند. این امر که ممکن است در نتیجه عوامل ژنتیکی یا محیطی مانند تصادف یا ضربه شدید به وجود آید را تنها تزریق فیلر چانه می تواند اصلاح کند.

ماندگاری فیلر چانه چقدر است؟

تزریق ژل چانه نی نی سایت

پرکننده های پوستی مانند ژوویدرم و رستیلن که از سوی سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) به منظور برجسته سازی گونه ها تأیید شده اند اما به منظور تزریق به چانه نیز کاربرد دارند ، می توانند چهره شما را زیباتر و سالها جوان تر نشان دهند. از آنجایی که یک روش غیر جراحی به شمار می رود ، ماندگاری فیلر چانه می تواند تا دو سال ماندگار باشد. پرکننده پوستی به صورت استراتژیک در قسمت مورد هدف تزریق می شود و می تواند به تقویت گونه ها ، فرم دهی چانه و همچنین زاویه دار شدن فک کمک شایانی کند.

عوارض فیلر چانه | عوارض ژل چانه

شایع ترین عوارض پرکننده های تزریقی شامل درد یا کبودی در ناحیه تزریق است که بسیار جزئی هستند. همچنین خطر تورم یا عفونت موضعی نیز وجود دارد. بعضی اوقات ممکن است در زیر پوست توده احساس شود یا التهاب موضعی در محل ایجاد شود. عوارض جانبی جدی نیز وجود دارد ، اما خوشبختانه بسیار نادر هستند. این عوارض جانبی به تزریق پرکننده در رگ های خونی کوچک زیر پوست مربوط می شود و با نکروز یا عفونت ناشی از پوست می تواند باعث قطع جریان خون به پوست شود.

مراقبت بعد از تزریق ژل چانه

تخلیه ژل چانه

زمان بهبودی برای هر بیمار و برای هر نوع پرکننده تزریقی متفاوت است. شما می توانید فعالیت های روزمره خود را فوراً از سر بگیرید ، اما به طور کلی توصیه می شود که به منظور به حداقل رساندن فشار ، تورم و کبودی ، طی 24 الی 48 ساعت ابتدایی از فعالیت بدنی شدید خودداری کنید. قبل از برنامه ریزی برای تزریق ، حتماً در مورد دوره ریکاوری آن با پزشک خود صحبت کنید.

ظاهر اولیه نقاط تزریق پس از درمان با هر نوع پرکننده پوستی ممکن است به اشکال زیر باشد:

  • ظاهری “بیش از اندازه” پر شده در مناطق تحت درمان
  • تورم یا کبودی از درجه خفیف تا شدید
  • بی حسی موقت یا قرمزی
  • توده های قابل لمس یا سفتی در محل تزریق
  • بروز واکنش های حساسیت که به نظر می رسد مانند یک واکنش آلرژیک همراه با کهیر و تورم است

بیشتر این موارد را می توان با یخ گذاشتن موضعی و ماساژ کاهش داد و طی چند ساعت یا تنها چند روز بهبود می یابند. برخی از واکنش ها ممکن است نیاز به درمان های تهاجمی تر با داروها یا تزریق داشته باشد.

به منظور کاهش ورم بعد از تزریق ژل چانه ، استفاده از کمپرس سرد توصیه می شود.

دکتر خوب برای ژل چانه | بهترین دکتر برای تزریق فیلر چانه

مراقبت بعد از تزریق ژل چانه

امیدواریم این مطلب توانسته باشد تمامی ابهامات شما عزیزان را درباره زاویه سازی صورت با فیلر مرتفع ساخته باشد. چنانچه در فکر اصلاح صورت با استفاده از فیلر هستید ، به شما مرکز زیبایی مان واقع در محدود شمال تهران (شریعتی ، قلهک ، دروس ، ظفر ، زرگنده ، میرداماد ، تجریش ، فرمانیه ، قیطریه ، پاسداران) را معرفی می کنیم.

این مرکز زیبایی ، با بهره گیری از بهترین پزشکان و متخصصین زیبایی و هم چنین بهترین و با کیفیت ترین مواد، افتخار دارد علیرغم تزریق ژل و فیلر کلیه خدمات زیبایی، پوست و مو، و لیزر را به شما عزیزان ارائه کند. شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و همچنین اطلاع از قيمت زاويه دار كردن صورت با ژل به این صفحه مراجعه کنید.

امیدواریم این مطلب توانسته باشد اطلاعات مفیدی به شما عزیزان ارائه کند.

تحقیق و ترجمه: مینو زرفش

منابع:

https://www.skinbylovely.com/facial-contouring-with-dermal-fillers/

https://shopemermd.com/blogs/news/men-are-trying-to-look-more-masculine-and-this-is-how-theyre-doing-it

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
به بالای صفحه بردن