هیر فیلر مو

هیر فیلر یا فیلر مو | DR.CYJ HAIR FILLER

معجزه هیر فیلر در درمان ریزش مو

افرادی که ریزش مو دارند، دیگر نباید نگران باشند. امروزه با تزریق فیلرهای مخصوص رویش مو، می‌توان به راحتی این مشکلات را برطرف کرد. هیر فیلر، یکی از جدیدترین و پیشرفته‌ترین روش‌های درمان ریزش مو و رویش مجدد موی سر می‌‎‌باشد. این روش اثر بخشی بسیار بالایی دارد، به گونه‌ای که پس از یک جلسه درمانی، می‌توانید نتایج شگفت انگیز آن را مشاهده کنید.

فیلم تزریق هیر فیلر

هیر فیلر نی نی سایت

فیلر مو دکتر سی وای جی، یک پرکننده موی تزریقی است که به لطف فرمول پپتیدهای ثبت شده و هیالورونیک اسید باعث احیای پوست سر و فولیکول های مو می شود تا رشد مو را تحریک کند. افرادی که نوع شدید تری از ریزش مو (آلوپسی) یا ریزش مو دارند، فیلر مو یا هیر فیلر DR.CYJ به کاهش ریزش مو آنها کمک می کند و در نهایت به موهای بیشتر، ضخیم تر و قوی تر منجر می شود.

 hair filler dr cyj

فیلر مو یا هیر فیلر DR.CYJ چگونه عمل می کند؟

برای رشد مجدد مو لازم است که ژن ها و پروتئین هایی که برای رشد مو ضروری هستند را به پوست سر تزریق کنیم. فیلر مو یا هیر فیلر DR.CYJ شامل ۷ پپتید اختراع شده است. هر پپتید با آزمایش های مختلف آزمایشگاهی انجام شده اثر خود را در روند رشد و ریزش مو نشان داده است. این فناوری رهاسازی پایدار، با آزاد سازی مداوم و منظم و نفوذ این مواد فعال به پوست، اثر بخشی ۷ پپتید را به مدت دو هفته افزایش می دهد. فیلر مو DR.CYJ باعث بهبود گردش خون در پوست سر می شود و به احیای فولیکول ها و رشد مجدد مو کمک می کند.

فیلر مو یا مزوتراپی نی نی سایت

1. مواد مزوتراپی مو بعد از تزریق حدودا ۲۴ ساعت در ریشه مو باعث تقویت مو میشود ولی فیلر مو به خاطر ماندگاری در پوست بین چهار روز تا دو هفته موجب ویتامین دهی به ریشه مو میشود.

2. مدت ماندگاری هیر فیلر بیشتر است. افزودن اسید هیالورونیک به ویتامین های مورد نیاز برای رشد مو، ماندگاری و اثربخشی فیلر مو را در مقایسه با مزوتراپی مو افزایش می دهد.

3. هنگامی که تزریق زیر جلدی فیلر مو انجام می شود، ژل موجود در آن تا دو هفته فولیکول های مو را احاطه کرده و اثر مرطوب کنندگی آن باعث بهبود وضعیت مو و کاهش ریزش مو می شود.

4. تفاوت هزینه مزوتراپی و فیلر مو به دلیل وجود اسید هیالورونیک در هیر فیلر مو است.

5. نتیجه تزریق فیلر مو در مدت کوتاهی پس از تزریق قابل مشاهده است.

بهترین برند هیر فیلر

بهترین برند هیر فیلر

فیلر مو دکتر سی وای جی، یکی از بهترین ژل‌های پر کننده ی مو است که با استفاده از آخرین متدهای روز دنیا تولید شده و توانسته رضایت 100 درصدی مخاطبان خود را به دست آورد.
این محصول ساخت کشور کره جنوبی (South Korea) بوده و نتیجه 13 سال تحقیق و توسعه شرکت کارژن (Caregen) است و با موفقیت از سال 2016 وارد عرصه زیبایی شده است. این محصول طبق استانداردهای مشخصی تولید شده و به همین دلیل نیز توانسته تاییدیه CE اروپا را به دست بیاورد.

۴ عملکرد کلیدی فیلر مو یا هیر فیلر 

1. تحریک رشد مو: فیلر مو می تواند با تقویت عملکرد بتا-کاتنین و با فعال کردن سلولهای بنیادی آن که مجدداً از رشد مو در مرحله رشد آناژن اطمینان می کنند، بیان ژنهایی را که رشد مو را تحریک مثبت می کند تحریک کند.

2. مهار آلوپسی: هیر فیلر با مهار BMP4 و DKK-1 مهمترین عامل ریزش مو می تواند از موها در برابر آلوپسی محافظت کند.

3. آنتی اکسیدان: فیلر مو می تواند آلوپسی را با کنترل ROS مهار کند، ناشی از اشعه ماوراء بنفش، استرس و سایر عوامل بیرونی

4. تحریک رگ زایی: پر کننده مو با تهیه مواد مغذی به ریشه مو از طریق محرک آنژیوژنز می تواند به تولید فولیکول های مو کمک کند.

پروتکل تزریق فیلر مو

پروتکل تزریق فیلر مو

تزریق فیلر مو روشی غیر تهاجمی است که فقط بر روی پوست تمیز و سالم و بدون التهاب انجام می شود. ابتدا پوست سر را با یک سواب الکل ضد عفونی کنید. تزریق با یک سوزن گیج 30 یا 32 هیپودرمی با تکنیک تزریق میکروآیکوتو (میکرو سوراخ های سری در خط) انجام می شود. ممکن است در طول درمان از چندین سوزن استفاده شود. در هر تزریق ۰٫۲ تا ۰٫۴ سانتی متر مقدار ۰٫۰۲ تا ۰٫۰۵ میلی لیتر فیلر داخل پوست تزریق می شود. از فاصله بین خطوط +/- ۱ سانتی متر استفاده می شود. با ۱ میلی لیتر پر کننده DR.CYJ به اندازه یک کف دست قابل درمان است.

در طول و بعد از درمان، یک ماساژ ملایم نیاز است تا محصول به طور مساوی توزیع شود و هرگونه درد را کاهش دهد.

اثر هیر فیلر یا فیلر مو چقدر ماندگاری دارد؟

تأثیر درمان هیر فیلر DR.CYJ در بیماران متفاوت است، اما می تواند حدود یک سال قابل مشاهده باشد. در طول و بعد از این دوره، می تواند (تا حدی) تزریق فیلر مو تکرار شود. همچنین برای این که ماندگاری این ژل را افزایش دهید، می‌توانید از کوکتل مو نیز استفاده کنید.

آیا تزریق فیلر مو درد دارد؟

فیلر مو توسط سوزن های بسیار ریز به زیر پوست سر تزریق می‌شود و تا حدودی دردناک است. در درمان ریزش مو با تزریق فیلر مو نیازی به بیهوشی نیست. بسیاری از مراجعین به دلیل دردناک بودن آن و یا سردرد شدن جلسات خود را ادامه نمی دهند. در مرکز زیبایی پوست و مو شریعتی تزریق هیر فیلر با تکنیک بی حسی سر انجام می شود یعنی چند نقطه در پیشانی بی حس می شود تا تزریق فیلر مو را بدون درد تجربه کنید.

تزریق فیلر مو یک تکنیک تخصصی محسوب میشود. بنابراین لازم است این درمان تحت نظر پزشک متخصص پوست و مو در مراکز معتبر انجام شود. ما جزء معدود مراکزی هستیم که با تکنیک بدون درد تزریق هیر فیلر را انجام می دهیم.

تعداد جلسات فیلر مو

تعداد جلسات تزربق فیلر مو 

هر فرد و مشکل مو متفاوت است؛ بنابراین افراد به یک روش درمانی پاسخ متفاوتی می دهند. در جلسه مشاوره پزشک با بررسی مشکلات مو و توجه به درخواست شما تعداد جلسات را مشخص می کند.

تزریق فیلر مو استاندارد: ۱ تزریق در هر ۲ هفته، به مدت ۸ هفته (در کل ۴ جلسه)

تزریق فیلر مو جدی تر: ۱ تزریق در هر ۲ هفته، به مدت ۸ هفته (در کل ۴ جلسه)، سپس ۱ جلسه نگهداری ماهانه به مدت ۳-۶ ماه.

عوارض احتمالی هیر فیلر DR.CYJ

فیلر مو دکتر سی وای جی با استفاده از مواد اولیه با کیفیت و تکنولوژی‌های روز دنیا تولید شده است و هیچ عوارضی را برای بیماران به همراه ندارد. برخی از عوارض احتمالی عبارتند از:

 • درد کوتاه مدت گذرا
 • ممکن است پس از تزریق، پوست سر زخم شود.
 • حساسیت به هر یک از مواد تشکیل دهنده؛ به همین دلیل، بهتر است قبل از تزریق فیلر، بررسی‌های لازمه را انجام دهید.
 • قرمزی، تورم، ورم، هماتوما، خارش و درد جزئی در ناحیه تزریق که به طور کلی پس از ۷۲ ساعت فروکش می کند.

نتایج تزریق فیلر مو چه زمانی قابل مشاهده است؟

با اولین جلسه درمانی، پیش بینی می‎ شود که روند ریزش مو در ناحیه هدف به طور کامل مهار شود. جلسات بعدی نیز باعث می ‎شود تا تحریک گردش خون و احیای فولیکول‌های مو انجام شود و در نتیجه روند رشد مجدد موهای بیشتر، ضخیم‌تر و حیاتی‌تر با سرعت بالایی انجام شود.
البته باید در نظر داشته باشید که تاثیر فیلر دکتر سی وای جی در بیماران متفاوت است و می‌تواند تا حدود یک سال قابل مشاهده باشد. طبق تحقیقات انجام شده، پس از 8 هفته، چگالی مو به طور متوسط تا 22.3 درصد و ضخامت مو نیز تا 26 درصد افزایش پیدا می کند.

عملکرد فیلر مو دکتر سی وای جی

فیلر مو شامل 7 پپتید خاص است که هر کدام اثری منحصر به فرد را در روند رشد و ریزش مو اجرا می‌کند. در ادامه 7 عملکرد اصلی این فیلر را بررسی می‌کنیم.

پپتید اوليگو 71 رنگ مو را سرکوب می کند.
پپتید 10 دکا پوست سر و ریشه مو را تغذیه می کند.
Octa peptide 11 کلاژن سازی جدید را تحریک می کند.
پپتید 18 دکا تشکیل یک لایه جدید از سلولهای جنینی برای تحریک فولیکولی را ایجاد می کند.
پپتید الیگو 54 ریزش مو را متوقف می‌کند و مرحله آناژنیک رشد مو را طولانی می کند.
Octa peptide 2 از سلول‌های مو در برابر استرس، اشعه ماورا UV بنفش مضر و سایر عوامل مضر خارجی که باعث مرگ فولیکول مو می شود، محافظت می کند.
اسید هیالورونیک فولیکول های مو را به شدت مرطوب می کند، فیبروبلاست ها را تحریک می کند و به عنوان محافظت در برابر آنتی اکسیدان ها عمل می کند.

تزریق فیلر مو به چه کسانی توصیه نمی شود؟

 1. افراد با حساسیت به اسید هیالورونیک
 2. افرادی که مبتلا به التهاب پوست سر هستند.
 3. بانوانی که در دوران بارداری و یا شیردهی هستند.
 4. افرادی که در سیستم بدنی خود دچار مشکل هستند.
 5. افرادی که از داروهای ضد انعقاد و یا رقیق کننده خون استفاده می‌کنند.

تزریق فیلر مو به چه کسانی توصیه می شود؟

 1. زن و مرد با ریزش بیش از حد مو
 2. زنان و مردان در هر سنی با موهای نازک و ضعیف
 3. افرادی که می خواهند بقای پیوند مو خود را بعد از کاشت مو افزایش دهند.
 4. بیماران آلوپسی که می خواهند در ترکیب با سایر درمان های ریزش مو تأثیر بیشتری ایجاد کنند.

مزایای فیلر مو Dr.Cyj

مزایای فیلر مو Dr.Cyj

 • تغذیه فولیکول های مو
 • افزایش حجم و ضخامت مو
 • رشد مو را تحریک می کند.
 • درمان مکمل برای ریزش مو
 • آبرسانی سطح پوست سر
 • تقویت و جلوگیری از ریزش مو
 • احیای فولیکول های مو و سلول های مو
 • بدون هیچ گونه مواد نگه دارنده و عوارض جانبی
 • گردش خون و هیدراتاسیون خون را در پوست سر تحریک می کند.

 

هزینه تزریق فیلر مو چقدر است؟

تعیین هزینه تزریق به برند فیلر مو و میزان دوز مورد نیاز بستگی دارد؛ به همین دلیل نمی‌توان به‌طورقطع مقدار آن را تعیین کرد. درهرحال لازم است که قبل از هر چیز با یک پزشک متخصص مشورت کنید و بعد از اطمینان از اینکه این روش برای شما مناسب است در خصوص هزینه‌های آن فکر کنید. البته که بعد از دیدن نتایج متوجه می‌شوید که پرداخت هزینه برای این روش درمانی کاملا به‌صرفه است.

جشنواره تخفیف زیبایی و لیزر، دستگاه لیزر مدیواستار (اسکلپیون) 2024

مشاوره رایگان با پزشک، کلیه ایام هفته

22612171_021  22612108_021

09027610748

instagram پیج مرکز تخصصی زیبایی قلهک

instagram پیج تخصصی لیزر موهای زائد

instagram نمونه کارهای زیبایی

برای ورود به پیج اینستاگرام روی لینک مربوطه کلیک کنید

آیا هیر فیلر مو در درمان ریزش موی ارثی موثر است؟

شکننده تر شدن سلول های مو و نازک شدن مو شایع ترین حالت در آسیب های ریزش موی ارثی است. ریزش موی ارثی تقریبا درمان قطعی ندارد. تمامی درمان ها در نهایت می توانند روند ریزش موی ارثی را کندتر کنند اما نمی توانند آنرا کامل متوقف کنند.

مراقبتهای بعد از تزریق هیر فیلر مو 

مراقبتهای بعد از تزریق فیلر مو 

 • حتی‌الامکان از خانه خارج نشوید و اگر مجبور به این کار هستید موهای خود را در برابر نور مستقیم خورشید بپوشانید.
 • ۲۴ ساعت بعد از تزریق موهایتان را نشویید و حمام نکنید.
 • از پوشیدن کلاه یا محکم بستن روسری خودداری کنید.
 • با اجازه پزشک از وسایلی مانند سشوار، اتو مو یا دیگر ابزارهای حالت‌دهنده مو استفاده کنید.
 • تا زمان تکمیل درمان رنگ کردن موها را به تعویق بیندازید.
 • برای توزیع یکنواخت فیلر در قسمت‌های مختلف، پوست سر را خیلی آرام ماساژ دهید.

بهترین مرکز زیبایی پوست و مو در تهران

مهم این است که شما از فیلر مویی استفاده کنید که با کیفیت و اصل و اورجینال باشد. این موضوع تا حد زیادی به کلینیکی که مراجعه می کنید، مرتبط است. برای دریافت بهترین نتیجه از درمان ریزش مو با هیر فیلر به پزشک متخصص که تجربه و مهارت کافی در این زمینه دارد مراجعه کنید.

مرکز زیبایی پوست و مو شریعتی مفتخر است که با استفاده از پیشرفته ترین فناوری ها و دستگاه های روز دنیا، بالاترین سطح سرویس در زمینه پوست و زیبایی را با حضور تیم کاملی از تکنسین ها، دستیارهای پزشک، پزشکان و متخصصین پوست ارائه می دهد. متخصصین این مجموعه تجربیات کاملی در زمینه پیشگیری، تشخیص و درمان حوزه پوست و مو، جوانسازی پوست و زیبایی دارند.

ما به شما توصیه می‌کنیم حتماً با کارشناسان ما در بهترین مرکز زیبایی پوست و مو واقع در خیابان شریعتی در ارتباط باشید تا به شما در رابطه با خدمات و داروهای باکیفیت استفاده شده در این مرکز توضیح بدهند.

محقق و مترجم: عزیزه جوهری

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
به بالای صفحه بردن