زاویه سازی صورت نی نی سایت

زاویه سازی صورت با تزریق فیلر

سالهاست که کانتورینگ  یا زاویه سازی صورت در بین زنان و مردان باب شده است. عمدتا در صنعت زیبایی ، کانتورینگ به معنای برجسته تر کردن ظاهر و شکل برخی از ویژگی های صورت است. زاویه سازی صورت به طور معمول برجسته شدن گونه ها را در ذهن تداعی می کند ، در حالی که از این روش می توان برای تقویت شکل ظاهری شقیقه ها ، بینی ، فک ، چانه و حتی پیشانی استفاده کرد.

جشنواره تخفیف زیبایی و لیزر، دستگاه لیزر مدیواستار (اسکلپیون) 2024

مشاوره رایگان با پزشک، کلیه ایام هفته

22612171_021  22612108_021

09027610748

instagram پیج مرکز تخصصی زیبایی قلهک

instagram پیج تخصصی لیزر موهای زائد

instagram نمونه کارهای زیبایی

برای ورود به پیج اینستاگرام روی لینک مربوطه کلیک کنید

کانتورینگ با استفاده از میکاپ معمولاً شامل استفاده از لوازم آرایشی تیره و روشن به منظور ایجاد سایه و هایلایت می باشد. در حالی که این روش می تواند یک ترفند شگفت انگیز برای بهبود ساختار استخوانی فعلی صورت شما باشد ، اما زاویه سازی صورت با استفاده از فیلر ، ژل یا همان پرکننده های پوستی برای تقویت ساختار استخوانی و شکل دادن به قسمت های خاص صورت تان به منزله یک راه حل دائمی تر و اکتفای کمتر به لوازم آرایش است.

فیلر چیست ؟

زاویه سازی صورت نی نی سایت

چهره های جوان اغلب دارای ویژگی هایی همچون گردی و پری هستند ، در حالی که در چهره های مسن هاله هایی از سایه ایجاد شده است که باعث شده حالتی “محزون” به خود بگیرند. علاوه بر این ، برخی از ساختارهای صورت با افزایش سن ، افتاده و به پایین کشیده می شوند. این سایه ها و تیرگی ها می توانند بر روی نواحی مختلفی از صورت مانند زیر چشم ، اطراف دهان و روی گونه ها ایجاد شوند و ظاهر فرد را تا حدودی خسته یا پیر نشان دهد. فیلر های صورت برای مقابله با این تغییرات به نواحی خاص زیر پوست حجم می دهند. این روش می تواند به بازگرداندن حجمی که به دلیل فرایند پیری از دست رفته ، یا تقویت ناحیه ای که کمبود حجم دارد مانند لب ها یا گونه ها کمک کند.

زاویه سازی صورت با فیلر چگونه است؟

زاویه سازی صورت گرد

 مهمترین نواحی جهت زاویه سازی صورت با فیلر ، فک و چانه به شمار می روند. این دو ساختار استخوانی به شدت زیبایی ویژگی های صورت را تعیین می کنند. استفاده از تزریق فیلر جهت ایجاد حجم و برجستگی در فک و چانه می تواند ویژگی های صورت تان را برجسته تر سازد و زیبایی خاصی به شما ببخشد. با برجسته تر شدن ساختارهای صورت ، ظاهری جوان تر خواهید داشت و چهره تان ، گشاده رو تر خواهد شد.

در صورت استفاده از پرکننده های بسته بندی شده ، جراح پلاستیک یا پرستار مخصوص او ، صورت و رنگ پوست شما را ارزیابی کرده و مناطقی از صورت تان را که باید درمان شود مشخص می کند.

نقاط استراتژیک روی صورت شما ممکن است به عنوان محل تزریق فیلر در نظر گرفته شود. ممکن است از مناطقی که برای درمان استفاده می شود ، عکس گرفته شود.

نقاط تزریق با یک ماده ضد باکتریایی تمیز می شوند.

درد در محل تزریق ممکن است با استفاده از یک ابزار بسیار سرد برای سرد شدن پوست ، پماد بی حس کننده برای بی حس کردن پوست یا تزریق بی حسی موضعی کنترل شود.

اگرچه تزریق فیلر بدون درد نیست ، اما معمولاً به راحتی قابل تحمل است.

تزریق معمولاً در هر نقطه فقط چند لحظه طول می کشد. پروسه تزریق ، ماساژ و ارزیابی نتیجه انجام می شود و در صورت لزوم پرکننده بیشتری نیز تزریق می شود.

بسته به تعداد مناطقی که باید تحت درمان قرار گیرند ، کل پروسه تزریق ممکن است حداقل به اندازه 15 دقیقه و حداکثر تا یک ساعت طول بکشد.

زمانی که نتایج رضایت بخش تلقی شد ، هرگونه علامت گذاری پاک می شود.

برای کاهش تورم و رفع درد و ناراحتی ممکن است به شما یک کمپرس یخ داده شود. اگرچه این منطقه ممکن است برای یک یا دو روز کمی حساس به لمس باشد ، اما معمولاً به اندازه ای دردناک نیست که نیاز به داروی خاصی داشته باشد.

متخصصان با تجربه تزریق فیلر ما در شمال تهران (محدوده قلهک شریعتی) ، با استفاده از بهترین و معتبر ترین پرکننده های پوستی روز دنیا به صورت شما زاویه دلخواه تان را می بخشند.

فیلم زاویه سازی صورت با ژل

هزینه زاویه سازی صورت با فیلر

ماندگاری زاویه سازی صورت

قيمت زاويه دار كردن صورت با ژل همیشه بر اساس روش انتخابی یا درمان تعیین می گردد. همچنین قیمت تزریق فیلر ممکن است بسته به تخصص و صلاحیت های فردی که درمان را مدیریت می کند ، نوع روش به کارگیری ، زمان و تلاش مورد نیاز در هر روش درمان و همچنین موقعیت جغرافیایی مطب متفاوت باشد.

اما رضایت شما بیش از هزینه اهمیت دارد. از اینرو هنگام انتخاب دکتر برای تزریق فیلر ، به یاد داشته باشید که تجربه وی و راحتی شما با او دقیقاً به اندازه هزینه نهایی این پروسیجر اهمیت دارد.

شرکت های بیمه درمانی هزینه تزریق فیلر را پوشش نمی دهند ، اما بسیاری از پزشکان طرح های پرداختی مختلفی را ارائه می دهند ، بنابراین حتما سؤال کنید.

جهت اطلاع از قیمت زاویه سازی صورت به این صفحه مراجعه کنید.

زاویه سازی صورت گرد در ناحیه شقیقه

زاویه سازی صورت نی نی سایت

با افزایش سن ، شقیقه های ما ممکن است به طور فزاینده ای توخالی شوند. این توخالی شدن همچنین می تواند در نتیجه کاهش وزن غیر اصولی یا داشتن درصد چربی کم بدن نیز حاصل شود.

متأسفانه ، شقیقه های توخالی صرف نظر از علت آن ، می تواند ما را به طور عجیبی مسن نشان دهد. هنگامی که شقیقه ها توخالی هستند ، دم ابرو افتاده به نظر می رسد و همین امر منجر به پیرتر به نظر رسیدن صورت می شود. متخصصان پوست ما با استفاده از تزریق فیلر به شقیقه قادرند صورتی گرد ، زیبا و جوان را برای شما به ارمغان بیاورند.

زاویه سازی صورت مردان

زاویه سازی صورت با تزریق فیلر

یکی از بهترین تکنیک ها جهت زاویه سازی صورت مردان ، تزریق فیلر بر روی استخوان های صورت است. در مردان به طور خاص ، از نظر پزشکی فیلر در نواحی اطراف چشم نیز تزریق می شود تا ظاهری مربع شکل به صورت آنها ببخشد ، برخلاف خانم ها که تزریق فیلر بیشتر در ناحیه گونه ها صورت می گیرد.

صورتم کجه چیکار کنم ؟

فیلم زاویه سازی صورت با ژل

در حال حاضر تزریق فیلر ، گزینه ای شگفت انگیز برای زاویه سازی صورت به شمار می رود.

استفاده از پرکننده پوستی برای کانتورینگ صورت همچنین می تواند تعادل را به چهره شما بازگرداند یا کج بودن آن را اصلاح کند. این امر که ممکن است در نتیجه عوامل ژنتیکی یا محیطی مانند عمدتا خوابیدن بر روی یک طرف صورت به وجود آید را تنها تزریق فیلر می تواند اصلاح کند.

ماندگاری زاویه سازی صورت با فیلر

هزینه زاویه سازی صورت با فیلر

پرکننده های پوستی مانند ژوویدرم و رستیلن که از سوی سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) به منظور برجسته سازی گونه ها تأیید شده اند اما در زاویه سازی صورت نیز کاربرد دارند ، می توانند چهره شما را سالها جوان تر نشان دهند. نتایج زاویه سازی صورت با تزریق فیلر که یک روش غیر جراحی است ، می تواند تا دو سال ماندگار باشد. پرکننده پوستی که به صورت استراتژیک در قسمت مورد هدف تزریق می شود و می تواند به تقویت گونه ها ، فرم دهی چانه و همچنین زاویه دار شدن فک کمک کند.

معایب زاويه دار كردن صورت با فیلر

قيمت زاويه دار كردن صورت با ژل

شایع ترین عوارض پرکننده های تزریقی شامل درد یا کبودی در ناحیه تزریق است که بسیار جزئی هستند. همچنین خطر تورم یا عفونت موضعی نیز وجود دارد. بعضی اوقات ممکن است در زیر پوست توده احساس شود یا التهاب موضعی در محل ایجاد شود. عوارض جانبی جدی نیز وجود دارد ، اما خوشبختانه بسیار نادر هستند. این عوارض جانبی به تزریق پرکننده در رگ های خونی کوچک زیر پوست مربوط می شود و با نکروز یا عفونت ناشی از پوست می تواند باعث قطع جریان خون به پوست شود.

دکتر خوب برای زاویه سازی صورت | بهترین دکتر برای تزریق فیلر

زاويه دار كردن صورت

امیدواریم این مطلب توانسته باشد تمامی ابهامات شما عزیزان را درباره زاویه سازی صورت با فیلر مرتفع ساخته باشد. چنانچه در فکر زاویه دار کردن صورت با استفاده از فیلر هستید ، به شما مرکز زیبایی مان واقع در محدود شمال تهران (شریعتی ، قلهک ، دروس ، ظفر ، زرگنده ، میرداماد ، تجریش ، فرمانیه ، قیطریه ، پاسداران) را معرفی می کنیم.

این مرکز زیبایی ، با بهره گیری از بهترین پزشکان و متخصصین زیبایی و هم چنین بهترین و با کیفیت ترین مواد، افتخار دارد علیرغم تزریق ژل و فیلر کلیه خدمات زیبایی، پوست و مو، و لیزر را به شما عزیزان ارائه کند. شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و همچنین اطلاع از قيمت زاويه دار كردن صورت با ژل به این صفحه مراجعه کنید.

امیدواریم این مطلب توانسته باشد اطلاعات مفیدی به شما عزیزان ارائه کند.

تحقیق و ترجمه: مینو زرفش

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
به بالای صفحه بردن