ژل پروفايلو براي زير چشم

پروفایلو چیست؟ | پاسخ به سوالات متداول شما درباره تزریق پروفایلو

پروفایلو نی نی سایت

تزریق پروفایلو یک پرکننده پوستی (فیلر) نیست ، بوتاکس هم نیست. ما در این مطلب همه چیز را در مورد دسته کاملا جدیدی از درمان های اسید هیالورونیک تزریقی فاش کرده ایم که در صنعت زیبایی طوفانی عظیم به پا کرده است.

جشنواره تخفیف زیبایی و لیزر، دستگاه لیزر مدیواستار (اسکلپیون) 2024

مشاوره رایگان با پزشک، کلیه ایام هفته

22612171_021  22612108_021

09027610748

instagram پیج مرکز تخصصی زیبایی قلهک

instagram پیج تخصصی لیزر موهای زائد

instagram نمونه کارهای زیبایی

برای ورود به پیج اینستاگرام روی لینک مربوطه کلیک کنید

مدتی است که پروفایلو (Profhilo) سلاح مخفی بیوتی اینسایدر ها و ویرایشگران زیبایی شده است. ارتقای زیبایی ، درخشندگی و آبرسانی و همچنین اصلاح پوست شل و چروکیده که دچار افتادگی شده است ، بحثی است که همیشه و در همه اعصار مطرح بوده است. زیبایی ، زن و مرد نمی شناسد و به ویژه این روزها که همه به دنبال راه هایی جهت ارتقای چهره ظاهری خود هستند.

ما نیز در مرکز تزریق ژل و زیبایی مان همه روزه شاهد زنان و مردانی هستیم که به دنبال زیباتر جلوه دادن چهره خود هستند. از اینرو بر آن شده ایم تا ما نیز بهترین و جدیدترین متد در تزریقات زیبایی که پروفایلو است را ارائه دهیم. پروفایلو مثل هیچ یک از درمان هایی که ما تا حال حاضر ارائه داده ایم نیست ، بلکه چیزی فراتر از آنها است.

تزریق پروفایلو چیست ؟ پروفایلو صورت چیست

پروفایلو صورت چیست

ژل پروفایلو از اسید هیالورونیک تزریقی تهیه شده است (دقیقاً مانند یک پرکننده پوستی) که کیفیت پوست را بهبود می بخشد و شلی پوست را درمان می کند. پروفایلو به روشی خاص تولید می شود که به این معنی است که نه تنها موجب آبرسانی پوست می شود و مانند داربست در داخل پوست عمل می کند ، بلکه باعث ایجاد پاسخی در بافت معروف به ” bioremodeling’ ” می شود که به معنای واقعی کلمه باعث صاف شدن ، سفت شدن و درخشش عمقی پوست شما می شود.

به طور خلاصه ، درمان پروفایلو شلی و افتادگی پوست را از نو اصلاح می کند و با چین و چروک ها مقابله می کند. این درمان ، جایگزینی برای پرکننده ها و بوتاکس محسوب نمی شود و می تواند در ترکیب با این روش های درمانی یا به عنوان یک درمان مستقل مورد استفاده قرار گیرد. پروفایلو بیشتر بر روی کیفیت پوست کار می کند تا اینکه حرکات عضلانی که باعث ایجاد چین و چروک می شوند (بوتاکس این مسئله را درمان می کند) یا جبران حجم بافت از دست رفته چربی و پر کردن خطوط خاص (فیلر ها این نگرانی ها را درمان می کنند) را درمان کند.

پروفایلو به عنوان اولین در نوع خود ، یک درمان مرطوب کننده اسید هیالورونیک “زیر پوستی” است که با فناوری پتنت یافته NAHYCO® ساخته شده است. این فناوری منجر به ساخت ژل تزریقی اسید هیالورونیک منحصر به فردی شده است که دارای فعالیت تحریکی طولانی مدت بر روی سلول های پوستی است. هنگامی که پروفایلو به پوست تزریق می شود ، گیرنده های سلول پوست را تحریک می کند تا شلی پوست را خنثی کرده و سفتی پوست را بهبود بخشد و بازیابی کند.

یکی از غلیظ ترین اسید هیالورونیک های موجود در بازار ، پروفایلو است که نه تنها باعث تقویت و آبرسانی پوست می شود ، بلکه مدل پیر شدن و افتادگی بافت را نیز اصلاح می کند. رایج ترین نواحی درمانی پروفایلو شامل صورت و گردن است و همچنین می تواند برای ناحیه دکلته ، دست ها ، بازوها ، زانوها و ناحیه شکم که در آن به طور موثر شلی پوست را درمان می کند نیز استفاده شود. این روش درمانی برای همه زنان و مردان مناسب است و همچنین مزایای پوستی برای همه افراد در هر سنی را داراست.

bioremodeling چیست؟ پروفایلو قیمت

بیوریمدلینگ فرآیندی است که در پوست ایجاد می شود و مقدار زیادی کلاژن و الاستین جدید و انعطاف پذیر تولید می شود که به مقابله با علائم پیری پوست مانند خطوط و چین و چروک ها ، و تیرگی و نازک شدن پوست کمک می کند و شلی و افتادگی پوست را بهبود می بخشد و همچنین باعث جوان سازی پوست می شود.

پروفایلو چگونه عمل می کند؟

تزریق پروفایلو هزینه

پروفایلو از شکل کاملاً خالصی از اسید هیالورونیک مصنوعی استفاده می کند که با یک سوزن بسیار ظریف به صورت استراتژیک به لایه های سطحی پوست تزریق می شود. بر خلاف اسید هیالورونیک مورد استفاده در درمان های فیلر های معمولی ، این اسید هیالورونیک بسیار آبکی است (فکر کنید مانند عسل است) که بدون هیچ گونه زحمتی در زیر پوست پخش می شود ، همچون یک داربست عمل می کند ، هیدراته می کند و فرایند بیوریمدلینگ یا  همان بازسازی زیستی خود را برای بهبود شلی و افتادگی پوست آغاز می کند.

اسید هیالورونیک فوق خالص به طور دقیق به ناحیه تحت درمان تزریق می شود. بر خلاف درمان های کاهش دهنده چین و چروک و پر کننده های پوستی ، پروفایلو با تحریک کلاژن و الاستین باعث جذب آب در لایه های عمیق پوست می شود.

به عنوان یک محصول تثبیت شده ، فعالیت بر روی سلول های پوستی بیشتر از یک ژل غیر تثبیت شده ادامه خواهد داشت. در این مدت با آزاد شدن تدریجی اسید هیالورونیک ، تحریک چهار نوع مختلف کلاژن و الاستین صورت می گیرد.

این تحریک باعث بهبود قابل توجه بافت می شود. بنابراین نمی توانیم بگوییم که پروفایلو تقویت کننده پوست است زیرا همچنین اثر سفت کننده یا لیف قابل توجهی نیز بر روی بافت دارد.

فواید تزریق پروفایلو چیست؟ تزریق پروفایلو هزینه

از فواید ژل پروفایلو می توان به بهبود رنگ ، بافت ، آبرسانی و درخشندگی کلی پوست اشاره کرد. این ماده می تواند به افزایش استحکام و قابلیت ارتجاعی و ارتقا پوستی سالم و لطیف کمک کند. از فواید پروفایلو معمولاً برای نواحی صورت استفاده می شود ، اما همچنین می تواند برای جوان سازی گردن ، ناحیه دکلته ، بازوها ، زانوها و ژل پروفایلو برای دست ها مورد استفاده قرار گیرد.

درمان پروفایلو چند جلسه ای است؟

بهترین روش جوانسازی پوست نی نی سایت

پروفایلو دقیقاً در زیر سطح پوست و در 2 جلسه با فاصله 4 هفته تزریق می شود. پس از تزریق ، بدون نیازی به ماساژ و خطر ایجاد برآمدگی و ندول ، به سرعت در زیر پوست پراکنده می شود. پروفایلو در شعاع 2 سانتی متری محل تزریق خود جذب می شود ، بنابراین برای درمان صورت تنها 10 نقطه تزریق لازم است.

یک دوره اختصاصی پروفایلو شامل 2 درمان تزریقی با فاصله 4 هفته ای است و پس از آن می توانید انتظار آبرسانی چشمگیری را داشته باشید. این درمان باعث درخشش پوست می شود ، خطوط ریز ممکن است از بین بروند و پوست صاف تر و سفت تری را مشاهده خواهید کرد. برای حفظ نتایج ، دوره های دو جلسه ای را می توانید هر شش ماه یکبار تکرار کنید.

چه مدت طول می کشد تا پروفایلو اثر کند؟ تزریق پروفایلو زیر چشم

نتایج فوری نیستند زیرا پروفایلو یک درمان 2 جلسه ای است. هر جلسه 30 روز با هم فاصله دارد. در این 30 روز پس از هر جلسه ، پوست شما سخت کار می کند ، کلاژن و الاستین جدید و انعطاف پذیر تولید می کند تا قوام پوست تان را بیشتر ، و آن را نرم تر کند. نتایج کامل تنها پس از جلسه دوم مشاهده می شود زیرا پوست شما بیشتر و بیشتر کلاژن و الاستین تولید کرده است ، با این حال ، تغییرات کمی اغلب پس از جلسه اول نیز قابل مشاهده هستند. پروفایلو گردن

ریکاوری بعد از تزریق پروفایلو چگونه است؟

عوارض پروفایلو

معمولا پس از تزریق پروفایلو هیچ معطلی در کار نیست ، و شما باید بتوانید بلافاصله پس از آن فعالیت های روزمره “سبک” خود را از سر بگیرید. با این حال ، ما توصیه می کنیم در روز اول پس از درمان از فشارهای جسمانی و ورزش خودداری کنید و در چند روز اول از رفتن به سونا یا حمام بخار اجتناب کنید. همچنین باید طی چند روز اول پس از درمان از قرار گرفتن در معرض آفتاب شدید یا اشعه ماورا بنفش خودداری کنید.

عوارض تزریق پروفایلو چیست ؟ ژل پروفایلو قیمت

مانند سایر درمان های زیبایی غیر جراحی ، خطر بروز عوارض ژل پروفایلو مانند کبودی جزئی یا تورم در محل تزریق وجود دارد. عوارض پروفایلو صورت معمولاً اتفاق نمی افتند و به طور کلی وقتی اتفاق می افتند به سرعت فروکش می کنند.

پروفایلو برای زنان باردار یا شیرده یا افرادی که به هیالورونیک اسید حساسیت دارند توصیه نمی شود.

تفاوت پروفایلو با پرکننده پوست چیست؟ ژل پروفایلو خرید

ژل پروفایلو قیمت

تنها شباهت بین فیلر های پوستی و پروفایلو این است که هر دو از اسید هیالورونیک ساخته می شوند و به بافت شما تزریق می شود.

پرکننده ها ، ژل های اسید هیالورونیک کاملا غلیظی هستند که برای بازگرداندن حجم و برجسته تر کردن مناطقی مانند گونه ها و لب ها و همچنین صاف شدن چین و چروک های خاص مانند خطوط اطراف بینی تا دهان استفاده می شوند. پروفایلو قوام کمتری تری نسبت به مواد پرکننده دارد و تنها به لایه های فوقانی پوست تزریق می شود تا عمل آبرسانی را انجام دهد و همچنین دارای اثر “داربستی” در داخل پوست است و همچنین به لطف توانایی تحریک بیوریمدلینگ ، کیفیت پوست تان را بهبود می بخشد.

اولیویا فالكون ، یکی از روزنامه نگاران بخش زیبایی تایمز ، پروفایلو را به طرز فوق العاده ای این چنین توصیف می كند: “تصور كنید پوست شما تختخواب است: به جای اینکه یالش تان را قلمبه کنید (تاثیری كه مواد پر كننده روی پوست دارند) ، پروفایلو باعث افزایش تعداد نخ های روبالشی تان (پوست تان) می شود.”

بعد از تزریق ژل پروفایلو چه شکلی به نظر خواهم رسید؟ پروفایلو چیه

پروفایلو چیست نی نی سایت

بعد از تزریق پروفایلو هیچ معطلی در کار نیست و شما بلافاصله پس از تزریق ، می توانید برجستگی های کوچکی مانند نیش حشرات یا نیش زنبور در محل تزریق مشاهده کنید. پوشاندن این موارد بسیار آسان است و برطرف شده آن تنها 24 ساعت طول می کشد.

تکنیک تزریق ابتکاری به کار رفته در ژل پروفایلو به این معنی است که فقط 5 تزریق کوچک در هر طرف صورت لازم است ، به این معنی که درمانی سریع و راحت است.

آیا پروفایلو ایمن و بی خطر است؟ ژل پروفايلو براي زير چشم

ژل پروفایلو صورت به دلیل دارا بودن اسید هیالورونیک با خلوص بالا که فاقد هر گونه مواد افزودنی است ، زیست سازگار است ، و همین امر بروز عوارض جانبی را کاهش می دهد و ایمنی بیشتری را تضمین می کند. تا به امروز ، بیش از یک میلیون درمان پروفایلو در سراسر جهان انجام شده است و هیچ کس واکنش جدی نسبت به درمان نداشته است.

اگر می خواهید در مورد تزریق ژل پروفایلو یا قیمت تزریق ژل پروفایلو بیشتر بدانید و چنانچه تصور می کنید برای پوست شما مناسب است ، لطفاً در برقراری ارتباط با ما دریغ نکنید.

بهترین مرکز تزریق ژل پروفایلو در تهران پروفایلو یا جالپرو

ژل پروفایلو ساخت کجاست

امیدواریم این مطلب توانسته باشد تمامی ابهامات شما عزیزان را درباره تزریق ژل پروفایلو مرتفع ساخته باشد. چنانچه در فکر تزریق این ژل هستید ، به شما مرکز زیبایی مان واقع در محدوده شمال تهران (شریعتی ، قلهک ، دروس ، ظفر ، زرگنده ، میرداماد ، تجریش ، فرمانیه ، قیطریه ، پاسداران) را معرفی می کنیم.

این مرکز زیبایی ، با بهره گیری از بهترین پزشکان و متخصصین زیبایی و هم چنین بهترین و با کیفیت ترین مواد، افتخار دارد کلیه خدمات زیبایی، پوست و مو، و لیزر را به شما عزیزان ارائه کند. شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره نحوه تزریق و تعیین وقت به این صفحه مراجعه کنید.

امیدواریم این مطلب توانسته باشد اطلاعات مفیدی به شما عزیزان ارائه کند.

تحقیق و ترجمه: مینو زرفش

منابع:

What is Profhilo?

https://www.profhilo.co.uk/

https://www.eterno360.com/blog/what-is-profhilo-and-what-is-the-treatment-used-for

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
به بالای صفحه بردن