بهترین مارک فیلر بینی

فیلر بینی برای چه کسانی مناسب است | بهترین مارک فیلر بینی چیست

بهترین برند فیلر بینی چیست

به نظر می رسد ، بدون این که نیاز به رفتن زیر تیغ جراحی باشد ، روش دیگری برای رفع و رجوع نقص های ظاهری در بینی تان وجود دارد: تزریق فیلر بینی. بهترین فیلر بینی

جشنواره تخفیف زیبایی و لیزر، دستگاه لیزر مدیواستار (اسکلپیون) 2024

مشاوره رایگان با پزشک، کلیه ایام هفته

22612171_021  22612108_021

09027610748

instagram پیج مرکز تخصصی زیبایی قلهک

instagram پیج تخصصی لیزر موهای زائد

instagram نمونه کارهای زیبایی

برای ورود به پیج اینستاگرام روی لینک مربوطه کلیک کنید

به نوعی می توان گفت این روزها پرکننده های تزریقی یا همان فیلر معجزه ای مدرن در زیبایی شناسی محسوب می شوند. بله این کاملا حقیقی است و شما می توانید با تزریق ژل بینی ، جراحی تهاجمی را دور بزنید ، به شرط آنکه بینی شما از ویژگی های مناسبی برای این پروسیجر فوری برخوردار باشد.

 

فیلر بینی برای چه کسانی مناسب است

بهترین فیلر بینی
فیلر بینی برای چه کسانی مناسب است

تزریق فیلر برای گودی بینی بسیار مناسب است و آن را پر کند و کمک کند صاف و مستقیم به نظر برسد ، همچنین تزريق فیلر به نوک بینی ، بینی را سر بالا نشان می دهد و به طور کلی عیوب بینی را اصلاح می کند. برخی از مواردی که فیلر بینی می تواند به برطرف ساختن آن کمک کند ، رفع عیوب ظاهری بعد از جراحی زیبایی بینی است و از اینرو جایگزین خوبی برای جراحی تجدید نظر محسوب می گردد.

اگرچه شما از لحاظ فنی در حال افزودن حجم به بینی با پرکننده هستید ، اما نتیجه نهایی اغلب بینی ایست که به نظر می رسد کوچک تر و صاف تر شده است. در واقع بینی بر روی صورت بالانس تر می شود. اما باید این روش را همانند یک آرایش کانتور نیمه دائمی تصور کنید. فیلر بینی استخوانی

لیفت بینی با نخ چیست

تزریق فیلر نمی تواند نوک بینی را باریک کند یا از پهنای سوراخ های بینی بکاهد. علاوه بر این ، تزریق فیلر همچنین نمی تواند ارتفاع بینی های کشیده و بلند را کم کند یا به استخوان بینی قوس عروسکی ببخشد. تزریق ژل به بینی گوشتی نیز راه حل مناسبی برای کوچک تر جلوه دادن آن نمی باشد.

 

تزریق فیلر بینی چگونه انجام میشود

بهترین مرکز فیلر بینی در تهران
فیلر بینی چگونه انجام میشود

در این روش از مواد پرکننده پوست برای تغییر شکل بینی استفاده می شود.

یک ماده تزریقی شبیه ژل (معمولاً اسید هیالورونیک) در زیر پوست شما در مناطقی که می خواهید خطوط یا حجم صاف تری ایجاد کنید ، تزریق می شود. ضمن تزریق ، گاهی از بوتاکس نیز استفاده می شود.

ماده پرکننده در جایی در لایه های عمیق پوست تان که تزریق صورت گرفته می نشیند و شکل خود را حفظ می کند. این امر می تواند ظاهر بینی شما را از 4 ماه تا 3 سال تغییر دهد ، و این بستگی به پوست ، نتایج دلخواه و ماده مورد استفاده در تزریق دارد.

روش تزریق ژل به بینی نسبتاً ساده است ، خصوصاً در مقایسه با جراحی بینی. پس از مشاوره ای که در مورد نتایج مورد نظر خود خواهید داشت ، پزشک شما را در حالت خوابیده با صورت رو به بالا قرار می دهد. ممکن است از بی حسی موضعی روی بینی و ناحیه اطراف آن استفاده شود تا حین تزریق درد نداشته باشید.

پس از آنکه بی حس کننده اثر کرد ، پزشک فیلر را به اطراف بینی و شاید پل بینی شما تزریق می کند. در حین انجام این کار ممکن است احساس نیشگون یا فشار ناچیزی کنید.

کل پروسه ممکن است بین 15 تا 45 دقیقه طول بکشد.

در حین تزریق فیلر بینی ، نوک و دو طرف بینی تان مورد هدف قرار می گیرد. برای اصلاح فرم آن می توان در هر قسمتی از بینی فیلر را تزریق کرد.

 

بهترین فیلر بینی

فیلر بینی چیست
بهترین مارک فیلر بینی

انواع مختلفی محصولات پرکننده تزریقی دارای تأییدیه FDA (سازمان غذا و دارو) در بازار وجود دارد که متخصصان و جراحان زیبایی از آن ها استفاده می کنند. به طور کلی ، فیلر ها بر اساس ماده ای که از آن ساخته شده اند ، طبقه بندی می شوند. این نکته ایمنی را همیشه با یاد داشته باشید: همیشه مطمئن شوید که FDA فیلر مورد نظر تان را تأیید کرده است. ، این گونه فیلر ها تنها از طریق یک پزشک دارای مجوز مانند جراح یا متخصص زیبایی در دسترس قرار دارند.

یکی از شناخته شده ترین و بهترین فیلر برای بینی ، اسید هیالورونیک است که بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد. اسید هیالورونیک (HA) یک ماده طبیعی است که در پوست شما یافت می شود. این ماده به برجسته سازی و آبرسانی پوست کمک می کند. فیلر های مبتنی بر HA معمولاً نرم و ژل مانند هستند. نتایج آنها موقتی است و معمولا بین 6 تا 12 ماه یا بیشتر طول می کشند و سپس بدن به تدریج و به طور طبیعی ذرات را جذب کند. اکثر پرکننده های HA همراه با لیدوکائین تزریق می شوند تا در به حداقل رساندن درد و ناراحتی در طول تزریق و بعد از آن کمک کنند.

 

بهترین مارک فیلر بینی

فیلر بینی استخوانی
بهترین فیلر برای بینی

دو پرکننده پوست در خانواده اسید هیالورونیک ژوویدرم (Juvederm) و رستیلن (Restylane) به شمار می روند.

انواع محصولات Juvederm Juvederm XC ، Juvederm Ultra XC ، Juvederm Voluma ، Juvederm Volbella و Juvederm Vollure XC است. انواع محصولات Restylane عبارتند از Restylane Silk ، Restylane Lyft ، Restylane Refyne ، Restylane Defyne و Restylane L. هر محصول برای نواحی مختلف صورت ترجیح داده می شود و همه پرکننده های پوستی به یک اندازه ایجاد نمی شوند.

در ادامه مطلب بیشتر درباره هر یک از این فیلرها شرح داده ایم.

??فیلر بینی ژوویدرم 

ژوویدرم نام نوعی پرکننده تزریقی بر پایه اسید هیالورونیک است. این شرکت انواع مختلفی از پرکننده های اسید هیالورونیک را تحت عناوین ژل ژوویدرم اولترا ، ژوویدرم اولترا ۳ ، ژوویدرم ولور ، ژل ژوویدرم وولبلا و ژوویدرم ولوما  تولید می کند که از نظر غلظت و انسجام بافت ، محصولات متفاوتی هستند. از محصولات غلیظ و کم انعطاف پذیر تر برای ایجاد خط تعریف استفاده می شود (استخوان گونه و خط فک) ، از محصولات با غلظت متوسط برای افزودن حجم (به گونه ها یا لب ها) و از محصولات رقیق تر برای آبرسانی بدون تغییر در حجم و ساختار استفاده می شود (مانند زیر چشم و لب). از آنجا که اسید هیالورونیک به طور طبیعی توسط بدن ساخته و متابولیزه می شود ، واکنش های ناچیزی نسبت به محصولات وجود دارد و محصول با گذشت زمان به آرامی متابولیزه می شود.

هزینه تزریق پرکننده معمولاً بر حسب مقدار نصف یا یک سرنگ کامل است. هزینه آن با توجه به محل و محصول پرکننده متفاوت است. از اینرو هزینه نهایی کاملا متغیر است.

??فیلر بینی رستیلن 

ژل رستیلن یک فیلر یا پرکننده صورت است که از اسید هیالورونیک ساخته شده است. این پرکننده از این ماده طبیعی برای برجسته کردن قسمت هایی از صورت و قسمتی از پشت دست ها بهره می برد. همین ایجاد برجستگی در ناحیه همچنین می تواند منجر به کاهش چین و چروک شود.

فرایند تزریق به طور کلی کمتر از یک ساعت و طی یک مراجعه به مطب انجام می گیرد. ریکاوری فیلر کمتر از یک روز است. به احتمال زیاد پس از تزریق قادر خواهید بود نتایج را به صورت آنی مشاهده کنید ، با این حال نتایج کامل و مطلوب طی یک یا دو هفته حاصل خواهد شد.

نتایج تزریق رستیلن را نسبتاً سریع مشاهده خواهید کرد. ماندگاری نتایج حدودا ماه ها به طول می انجامد. با این حال تفاوت هایی در مدت ماندگاری نتایج وجود دارد.

 

فیلر بینی چقدر ماندگاری دارد

اکثر مواد پرکننده ظرف 6 ماه در لایه پوست شما جذب می شوند. برخی از مواد پرکننده تا 3 سال دوام می آورند. تفاوتی ندارد ، در هر صورت ماندگاری فیلر بینی دائمی نیست.

 

عوارض فیلر بینی

بهترین دکتر برای تزریق فیلر بینی
عوارض فیلر بینی

با وجودی که احتمال خطر وجود دارد ، اما قطعاً نمی توان این روش را ” خطرناک ” توصیف کرد. در حقیقت این روش با وجود خطرات بسیار نادر ، ایمن محسوب می شود. هنگامی که در مورد خطرات این روش درمان خاص صحبت می شود ، معمولاً به یک عارضه بسیار نادر به نام ” انسداد عروقی ” اشاره می شود ، این بدان معنی است که پرکننده باعث متوقف شدن جریان خون در یک شریان مهم می شود. این عارضه تنها می تواند با تزریق مستقیم پرکننده به داخل شریان و ایجاد انسداد ، و یا تزریق پرکننده به گونه ای که از بیرون بر روی شریان فشار وارد کند ، آن را مسدود سازد و جریان خون را متوقف کند ، اتفاق بیافتد.

در اینجا چیزی که واقعا اهمیت دارد ” شریان های انتهایی ” است و نه رگ ها. شریان های متصل ، تقریباً مانند یک شبکه ، خون را منتقل می کنند. شریان انتهایی ، به این معنی است که تنها یک شریان در آن منطقه وجود دارد که خون را تأمین می کند. مسدود کردن این شریان هاست که ایجاد مشکل می کند.

شریان های حیاتی ، شریان های انتهایی که اطراف بینی هستند شامل شریان هایی هستند که شبکیه را تأمین می کنند (و مسدود کردن این شریان ها بسیار بد است زیرا این عارضه می تواند منجر به کوری شود) و شریان هایی که نواحی خاصی از پوست را در اطراف نوک بینی و حفره بینی تأمین می کنند (مسدود کردن این شریان ها نیز منجر به نکروز ، یا مرگ پوست در این مناطق کوچک می شود). با این وجود ، این عارضه ها بسیار نادر هستند و جای نگرانی وجود ندارد. ایجاد صدمات جدی و طولانی مدت ، هنگامی عارض می گردد که علائم اولیه عوارض از سوی بیمار و فردی که تزریق را هدایت می کند ، نادیده گرفته می شوند.

 

قیمت فیلر بینی

هزینه تزریق فیلر بینی بسته به عوامل مختلف ، متفاوت است. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص هزینه و قیمت و تخفیف تزریق فیلر به صفحه تماس با ما مراجعه فرمایید. فیلر بینی قیمت

 

بهترین دکتر برای تزریق فیلر بینی | بهترین مرکز فیلر بینی در تهران

حین جستجو برای یافتن بهترین دکتر فیلر بینی در تهران هرگز به دنبال ارزان ترین ارائه دهنده خدمات نباشید چرا که ممکن است تجربه چندانی در این روش خاص نداشته باشد.

یک جراح پلاستیک باتجربه به خوبی می داند برای حصول نتایجی که بدنبال آن هستید ، چه کاری باید انجام دهد. ضمن این که با خطرات و عوارض جانبی ناشی از این روش به خوبی آشنا است.

چنانچه به دنبال بهترین دکتر برای فیلر بینی هستید ، بسیار خرسندیم اعلام کنیم که مرکز زیبایی شمال تهران با بهره گیری از بهترین پزشکان و متخصصین زیبایی و هم چنین بهترین و با کیفیت ترین مواد، افتخار دارد علیرغم تزریق فیلر ، کلیه خدمات زیبایی ، پوست و مو، و لیزر را در محدوده شمال تهران (شریعتی ، قلهک ، دروس ، ظفر ، زرگنده ، میرداماد ، تجریش ، فرمانیه ، قیطریه ، پاسداران) به شما عزیزان ارائه دهد.

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر  به این صفحه مراجعه کنید.

شاد و زیبا باشید…

تحقیق و ترجمه: مینو زرفش

منبع: sistineplasticsurgery

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
به بالای صفحه بردن